Про що й навіщо «договаріваться» Україні?

У України анексована територія. Єдина тема «договаріванія» – припинення російської агресії, припинення підтримки та постачання бойовиків в ОРДЛО, безумовне повернення українських територій під контроль держави Україна. Все інше – капітуляція і шлях до наступних анексій з наступними «договаріваніямі».

Поділитися:
Share
Читати далі

Роздвоєння, або Зіпсований сюрприз

Другий день спостерігаю за інфохвилями щодо почесних найменувань військовим частинам. Невже така фантастика дочекатися офіційного повідомлення? Допоки не з’явиться підпис під Указом Президента, уся історія з почесними найменуваннями частин на параді – це лише підготовчі етапи. Не псуйте подарунки для військових і країни. Пригадайте себе дітьми – усьому свій час і місце.

Поділитися:
Share
Читати далі

Город был в осаде…

Мало кто обратил внимание на измученную женщину, тянущую за собой обессилевшую девочку дошкольного возраста. А ведь это были будущие бабушка и мать Юлии Тимошенко, одни из немногих, кто остался свидетелем выкорчевывания ереси Хоруса. Слава космодесантникам! Слава Астартес! Спасибо Юлии Владимировне, которая может теперь рассказать об этих событиях!!!

Поділитися:
Share
Читати далі

Страх как оружие в руках агрессора

Ледяное чувство может парализовать волю, способность мыслить и сражаться. Страх может убить любое количество людей. В кремле это прекрасно знают и продолжают бряцать оружием, попутно сея панику в СМИ и соцсетях. Один из плацдармов этой невидимой битвы развернулся в акватории Азовского моря.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про пушечное мясо замолвите слово…

Мало кто понимает, насколько интересно построена система “обороны низависимых риспублик” с точки зрения именно системных решений. В случае активизации военных действий населению молодых республик придет пушной зверек вместе с их низависимым ополчением, инфраструктурой и т.д. И это не промахи РФ Это специально созданная система обороны, то есть её строили такой, чтобы она так работала.

Поділитися:
Share
Читати далі

Діти. Хорватія. Зрада

«Зрада» повільно пригасає в Україні. Але не переймайтеся – будуть ще нові й нові. У зради завжди так, важливо не те, правдива вона чи ні, важливо те, що хтось та й запам’ятає цю зраду, не розібравшись. Вороги та політботи не сплять. А корисні ідіоти – завжди готові.

Поділитися:
Share
Читати далі

Опять сам у себя украл?!

С каких это денег той гаццкий порох оплатил … телерекламу в поддержку предоставления автокефалии УПЦ?! И, главное, зачем? Не бизнесмен, а чьорти шо. Как потом отбить вложенные деньги? Об этом он подумал?!

Поділитися:
Share
Читати далі

Секрет мгновенного мира

Правда, секрет мгновенного мира держится кандидатами, его обещающими, в жуткой тайне. Оно и правильно, рецепт приготовления перловки для ловли карася у каждого свой. Ладно, накакаю в ладошку претендентам на право танцевать Украину. Раскрою этот самый секрет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кто должен кормить армию?

Все компоненты питания армии у коммерса. Его повара. Его обслуживающий персонал. Его кладовщики. Его начальник столовой. Не генералы. Не полковники. Не майоры. Не Президент. Не Министр. Тысячи сотрудников коммерческих предприятий участвуют в этом всем процессе. Все они прекрасно знают, из чего они готовят, что они готовят и для кого они готовят. Где-то есть нормальные люди, и там нет замечаний. А где-то…

Поділитися:
Share
Читати далі

Новости дня. 13 – 14 августа 2018 года

Ватная скрепа получила очередную трещину, когда по очереди все из себя такие “рождённые в СССР” Лайма Вайкуле и Раймонд Паулс публично отказались от Крыма и Москвы. Вата сдобрила окрестности сероводородом и быстро нашла решение: они просто предатели. Что сказать, чёрно-белый мир неплох, особенно, если ты – кишечный паразит.

Поділитися:
Share
Читати далі

Військовослужбовці ЛИТПОЛУКРБРИГ відзначають День Збройних Сил Республіки Польща (фото)

День Збройних Сил Республіки Польща символічно відзначається у день «Чуда над Віслою» — переломний період під час польсько-більшовицької війни 1920 року, коли польські війська за підтримки армії Української Народної Республіки біля Варшави розгромили наступаючі війська червоних.

Поділитися:
Share
Читати далі

Сезонні ягоди та фрукти в раціоні військовослужбовців ЗСУ (фото)

У Каталозі продуктів, за яким базується нова система харчування, вистачає свіжих фруктів та ягід. Начальник продовольчої служби складає раціон, використовуючи ці вітамінізовані продукти. Так військовослужбовці отримують збагачене та збалансоване харчування. До кінця 2019 року це буде у кожній військовій частини Збройних Сил України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Звернення Міноборони до потенційних постачальників речового майна для потреб ЗСУ

Шановні представники потенційних постачальників речового майна для потреб ЗСУ, просимо Вас надати свої зауваження і пропозиції до ТУ та ТО, які введені в дію та опубліковані на сайті Міноборони України до 17 серпня 2018 року.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Урагани» готові до бою (відео)

Основним завданням РСЗВ «Ураган» є ураження живої сили, техніки противника та морських цілей. Під час польових тренувань, батарея займала вогневі позиції, відпрацьовувала роботу по цілях та відходила з вогневих позицій.

Поділитися:
Share
Читати далі

На Донеччині нацгвардійці зі складу ООС затримали чотирьох підозрюваних у співпраці з терористичною «ДНР»

Затримання осіб відбулося на стаціонарних та мобільних блокпостах поблизу населених пунктів Волноваха, Троїцьке, Виноградне та Благодатне, що на Донеччині. Причиною затримки стала інформація з бази даних Головного управління Національної поліції у Донецькій області.

Поділитися:
Share
Читати далі

Змагання на кращу парашутну команду серед Сил спеціальних операцій (фото, відео)

Змагання проводились в три етапи. Зокрема, «виконання стрибків на точність приземлення», «виконання стрибків з елементами групової акробатики в парах-двійках». А на етапі «великих формацій» взяли участь дванадцять парашутистів.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео