Ваша любимая рубрика “Медведчук и его друзья”

По “некоторой информации” Штепа может снова выдвинуться в местную политику под флагами Юлии Владимировны. Не знаю, как при этом будут решать с судимостью. Но им не привыкать шуровать в политику после отсидки. С мандатом на нары, откинулся – на заседания. Так и живут. Адаптировались. Потому “онажесидела” для Штепы вряд ли будет каким-либо аргументом против политической деятельности. Савченко вон – за решеткой, а в Президенты подалась вслед за различного рода Бубенчиками.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Нові плани» старих пердунів

Давайте ми поки залишимо в спокої ваші “нові плани” успіху, поки ви не відповісте, хто буде за вами розгрібати оте лайно, яке ви після себе залишили, реалізовуючи “старі плани” протягом 25 років? Знову син Порошенка, чи хто?

Поділитися:
Share
Читати далі

Не тільки вибори

Якщо в кремлі відчують, що програють вибори в Україні, вони можуть зважитись на відчайдушну атаку, в якій не шкодуватимуть ніяких фінансових чи людських ресурсів. Тому що ще одного президентського терміну Порошенко Росія не переживе.

Поділитися:
Share
Читати далі

За спорт, Усика та його кумира, агента Шарика

Часто и густо мы совершенно зря ожидаем от звезды нашего спорта каких-то политических подвигов. Да, он может быть прекрасным боксером, футболистом или лыжным бегуном, но на этом всё! Их жизнь замкнута в четырёх «стенах». Тренировки, сборы, соревнования, карьера… А образование порой тю-тю.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кому мешает НнВК?

В последнее время в информационном пространстве началась атака на Налог на выведенный капитал (НнВК). Причем, так как наши специалисты “недорогеньки”, то и уровень дискуссии крайне низок и с минимумом цифр, с манипуляциями и давящими на эмоции, а не на рациональное, аргументами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вміємо розважатися

В 2014 була безнадьога. Чого тепер боятися реваншу, які до нього об’єктивні передумови, чого набирають сили рабіновичі з вілкулами, і якісь шанси мають тимошенки з гриценками – взагалі неясно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Наев и добровольцы

Добровольцы даже в совокупности – это сотни человек. Включая медиков. Батальон, в лучшем случае. Как бы не рота. Легкой пехоты. Этого многие не знают. Я сталкивался со множеством человек, свято уверенных, что фронт удерживают десятки тысяч правосеков, а армия где-то там, на второй линии. И вот мы сейчас это множество, не желающее легализации противопоставляем ВСУ. И некоторые всерьез слушают заявления отдельных персонажей, что им не дают освободить Украину.

Поділитися:
Share
Читати далі

Завершене досудове слідство у справі підготовки терористичних актів у центрі Києва – СБУ (фото, відео, брифінг)

Під час брифінгу було продемонстровано вибух однієї з одиниць зброї – міни, яку, за словами Юрія Луценка, могли підірвати у приміщенні Верховної Ради України, з метою візуалізації можливих наслідків терористичного акту.

Поділитися:
Share
Читати далі

Шлях до створення та функціонування Вищого антикорупційного суду повністю відкритий – Президент

Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд». Зміни, що вносяться до Законів, дозволяють забезпечити ефективне започаткування роботи та подальше функціонування Вищого антикорупційного суду, в тому числі його апеляційної палати, що стане суттєвим кроком у питанні протидії корупції в Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео