На Харківщині СБУ викрила приватного підприємця на сприянні терористам так званої «ЛНР»

Припинено діяльність приватного комерційного підприємства, яке постачало комплектуючі для виробничих потужностей ПрАТ «Луганський патронний завод», розташованого на непідконтрольній українській владі території Луганської області. На основі креслень, отриманих з контрольованого терористами заводу, приватний підприємець виготовляв вузли для ремонту верстатної лінії. Готову продукцію зловмисник планував нелегально переправити через лінію розмежування.

Поділитися:
Share
Читати далі

У липні гривневі кошти бізнесу та валютні депозити населення прискорили зростання

У липні 2018 року банки активно залучали кошти – обсяг депозитного портфелю у гривні в цілому по банківській системі зріс на 1,5% до 515,4 млрд грн. Пожвавився притік коштів фізичних осіб в іноземній валюті – зростання за місяць становило 1,9% до 8,6 млрд дол. США (у доларовому еквіваленті).

Поділитися:
Share
Читати далі

Большой шаг к настоящей Независимости Украины

Еще бы немного, и нам не было бы чем воевать. От слова совсем. Некому и нечем. Майдан спутал карты россиянам. А 4 года войны показали – если бы не арта, все было бы по-другому. Если бы было Украиной вообще. Вот это сегодняшнее событие – это просто за гранью.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мразота януковича під масками патріотів і антикорупційних бурців

ГПУ разом з СБУ затримали чувака та задокументували факт давання ним хабара в розмірі 200 тисяч баксів за зняття арешту з майна в одному з проваджень проти банди януковича. Затриманим виявився Олексій Тамразов – колишній заступник ПАТ “Укргазвидобування” за часів януковича, тепер за легендою “успішний бізнесмен”, власник патріотичного сайту INSIDER та, зі слів срана.х.єй, блогер-антикорупціонер, який виявляв зловживання в сфері держзакупівель.

Поділитися:
Share
Читати далі

Божа роса та сеанс наївності…

Ці танці з протестами – чергова циркова вистава. Журналісти ТСН давно працюють синхронно з медійкою кумапутіна, і нічого їх ніде не свербить, і від Дубінського з Портновим не свербить. Просто, враховуючи вражаючу кількість зашкварів журналістів ТСН останнім часом, у “плюсів” виникла потреба зробити видимість, що цей канал хоча б частково проукраїнський, бо багато людей почало прозрівати, що цей канал, насправді, називається “Малоросія-ТV”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Которые сутки пылает Залесье…

От хронической бессонницы тянет на дурные поступки. Посмотрел один из недавних новостных выпусков телеканала Залесье-1. Ну, как посмотрел, так, пролистал. Ждал новых подробностей в резонансном деле за полочку из ДСП.

Поділитися:
Share
Читати далі

Україна – не Росія. 15 років поспіль (відео)

Кучму почули. Російська інтелігенція не підбирала слів. Кучму звинувачували у русофобії. Ніколи ще український топ-політик не робив заяв настільки категоричних щодо Росії. Росія ще не знала, що книжка Кучми була першою ластівкою – невдовзі Україна неодноразово справами доводитиме, що Україна – не Росія.

Поділитися:
Share
Читати далі

Теперь они обвиняют злочинну владу во всем

Главная претензия к злочинной владе и государству в том, что они начали развивать то, чего не было в 14-м году. Главная претензия в том, что государство само, со скрипом и потихоньку, но начинает обходиться без костылей. И в этом, безусловно, виновата злочинна влада.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кто сможет понять целиком размер изменений в нашем ВПК?

Производство таких снарядов есть в россии. Производство таких снарядов есть в Болгарии, но нам они их не продают. Производство таких снарядов теперь есть у нас. Технологии, которых не было. Станков, которых не было. Которые было крайне сложно купить. И жесткие попытки наших врагов помешать закупке. Которые не стоят на складе, цикл производства станка – много месяцев. Потом доставка, монтаж, наладка, эксперименты, пробы, испытания…

Поділитися:
Share
Читати далі

А что там у ПАПы? Я за военный парад!

Сейчас я сравниваю то, что было с армией в 2014 и то, во что она превратилась сейчас, — и понимаю, что уже только одним этим Порошенко намертво вшил свое имя в историю. Прочными стежками цвета хаки. Потому что я не знаю, как можно было простому смертному за четыре года сделать из разваливающейся, разворованной, преданной всеми структуры новую, мотивированную, злую и зубастую армию, которая, по сути, стала щитом Европы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Другий снайперський турнір ССО ЗСУ – Skill of a God (фото, відео)

На базі навчально-тренувального центру ССО відбувся другий снайперський турнір. Безліч нових вправ та шалений ритм змагань чекали на снайперські пари, які протягом трьох днів доводили свою першість серед рівних та право представляти ССО на чемпіонаті Збройних Сил України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко відвідав ДАХК «Артем» Державного концерну «Укроборонпром» (фото, відео)

Слова «Слава Україні! Героям слава!» стануть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави, заявив Президент Петро Порошенко. За його словами, таке звернення як військове вітання вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День Незалежності України під час параду на честь чергової річниці.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share