Еще один шаг к Независимости

Российский патриарх совершил надусилие над собой. Сорвав три года назад Всеправославный Собор на Крите, он себя чувствовал главным парнем на деревне. А вот пришлось стремглав нестись, унижаться, просить. И… и фиаско. Еще одна липкая нитка паутины разорвана. Еще один шаг от мерзкой клоаки на востоке.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ждем журналистских расследований

Новость о неудачном визите московского главпопа к Варфоломею была отличным отвлекающим маневром для увода внимания от очередной зарубежной поездки Петра Алексеевича в другую страну.

Поділитися:
Share
Читати далі

До цього українці вбивали українців тільки один раз

3 роки надто великий термін, щоб побачити, що немає ніяких планів Мореля, амністій бойовикам і мотороли в Раді. Та й взагалі… мотороли нема. Ця брехня вбила чотирьох людей, чотирьох нацгвардійців, які померли не від куль ворога на фронті, а від “опозиційної” (а фактично кремлівської) пропаганди та гранати дурня, який повірив про моторолу в Раді.

Поділитися:
Share
Читати далі

З 1 вересня буде знижено вартість проїзду в пасажирських поїздах

У перший день осені вступає в дію коефіцієнт 1,02 індексації до тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні за календарними періодами. Наприклад, вартість проїзду 31 серпня за маршрутом Київ – Львів у вагоні купе поїзда №141 коштує 347,92 грн, а на наступну п’ятницю аналогічний квиток коштуватиме 333,92 грн, у вагоні купе поїзда №29 Київ – Ужгород коштує 728,19 грн, а буде коштувати 696,39 грн. Діятиме цей коефіцієнт до кінця місяця, після чого буде введено ще нижчий коефіцієнт – 0,93.

Поділитися:
Share
Читати далі

А что там у ПАПы? Санкции Госдепа

Мы уже так привыкли, что Стране Продленных Санкций постоянно продлевают санкции, что перестали ощущать эти маленькие радости. А между тем напрасно, ведь смотреть, как твой враг задыхается и синеет от счастья, а глаза его стекленеют от восторга — неиссякающий источник эндорфинов и чистой, хрустальной радости.

Поділитися:
Share
Читати далі

Марина Порошенко нагородила переможців «Книжкових ігор-2018» (фото)

Марина Порошенко взяла участь у відкритті нового бібліотечного сезону Національної бібліотеки України для дітей, який присвячений початку нового навчального року, та взяла участь у церемонії нагородження переможців головного читацького змагання «Книжкові ігри-2018», в якому протягом літа взяло участь майже 200 читачів бібліотеки віком від 5 до 15 років.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент звільнив заступника Глави АПУ Дмитра Шимківа і призначив на цю посаду Сергія Марченка (фото)

«Моєю метою завжди була трансформація країни, рух вперед, просування її інтересів в світі, формування команд, які здійснюють реформи в Україні. Сьогодні ключові реформи та ініціативи запущені. Тому, виконавши поставлені завдання, я вирішив повернутися до того, що надихає мене – до бізнесу», – розповів Дмитро Шимків.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко відвідає США з приватним візитом для участі у церемонії прощання з сенатором Джоном Маккейном

31 серпня – 1 вересня 2018 року Президент України Петро Порошенко відвідає США з приватним візитом з метою участі у жалобних заходах прощання з сенатором США Джоном Маккейном. Візит носить приватний характер, тому Петро Порошенко здійснить поїздку до Вашингтона рейсовим літаком.

Поділитися:
Share
Читати далі

Почав діяти новий порядок створення груп подовженого дня в школах

Головними новаціями порядку є те, що він передбачає кращі умови для дітей та вперше дає можливість відкривати інклюзивні групи.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео