Дом, в котором я живу

Нормальный дом – новый, интеллигентный, чистый. Но есть одна особенность: здесь критическое число любителей “Самопомощи”. Будто их адепты заранее договорились купить в нём квартиры.

Поділитися:
Share
Читати далі

Непарадные труженики армии (фото, відео)

Армия не стоит на месте. Армия не забывает про быт. Просто армия не все показывает на параде.

Поділитися:
Share
Читати далі

Адептам испорченного асфальта

Военный парад – это такой же элемент гибридной войны, как превентивный удар «Точками» по заползающим через поребрик колоннам техники. Как фильмы и книги о войне, от которых оккупантов корежит словно чертей от святой воды. Парад – это демонстрация военного щита для каждого украинца. Повторяю, для каждого, ибо осколки в российском снаряде от САУ «Акация» не подписаны «только для патриотов той страны».

Поділитися:
Share
Читати далі

Фінал Сектору «Д»

Я й близько не збираюся виступати адвокатом генерала Литвина, хочу виключно ясності – винний він чи ні? Тож варто подивитися на останні дні існування Сектору «Д» і розставити всі крапки над «і».

Поділитися:
Share
Читати далі

Головний район АТО

У серпні 2014 р. з повідомлень ЗМІ та дописів у соцмережах складалося враження, ніби головні події АТО відбувалися навколо Іловайська. Хоча це не відповідало дійсності абсолютно. Ми були в кроці від перемоги…

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко взяв участь у волонтерському та ветеранському Форумі «Там, де ми – там Україна» (фото, відео)

«Ключ від миру знаходиться в Кремлі. І якщо хтось буде нав’язувати нам російські кабальні умови… Я хочу наголосити, що не лише для Президента, а для всієї української нації цей шлях категорично неприйнятний. Бо це шлях не до миру. Подивіться на Абхазію, Осетію. Подивіться на всі окуповані землі. Подивіться, як там живуть люди. І це те, що пропонує Росія мешканцям окупованих земель. Українці ніколи це не приймуть», – підкреслив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share