Всеукраїнська національно-патріотична гра «Джура-прикордонник» стартувала на Львівщині (фото)

У Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття Всеукраїнського вишколу «Джура – прикордонник».

Захід присвячений до 100-річчя відродження української державності та  100-річчя утворення Окремого корпусу кордонної охорони Української народної республіки.У військово-патріотичному проекті бере участь 430 учасників з 52 прикордонних районів 18 областей України.

Всеукраїнський вишкіл проводиться за участі Міністерства молоді та спорту, Державної прикордонної служби України, Львівської обласної державної адміністрації, громадських активістів, дитячих та молодіжних організації.

Проведення вишколу сприятиме активному залученню молоді до національно-патріотичного виховання, формуванні високих моральних цінностей на прикладі кращих бойових традицій охоронців кордону Української держави.

Протягом десяти днів з юними вихованцями будуть проведені навчальні стрільби, практичні заняття з тактичної медицини, показові виступи кінологів зі службовими собаками, відвідування відділу прикордонної служби «Рава-Руська» та музею навчального центру, демонстрація техніки та озброєння, що перебуває на озброєнні Державної прикордонної служби України.

В урочистому відкритті взяли участь Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, заступник директора Департаменту Адміністрації Державної прикордонної служби України полковник Олег Примаченко, директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Ольга Березюк.

На урочистості завітала відома художниця, яка не дивлячись на те, що є громадянкою Литви – є справжнім патріотом України, а також авторкою багатьох робіт про українських прикордонників – Беата Куркуль.

Також юних прикордонників привітав своїм творчим виступом переможець конкурсу Державної прикордонної служби України «Смарагдова Ліра»  музичний колектив «Шарж».

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії