Вони нічого не зрозуміли і нічому не навчились

Ростислав Павленко

РПЦ в Україні зібрали цілий синод, щоб… знов звернутись до влади з протестом проти неіснуючих утисків, знов у всьому звинувачувати… ПЦУ і Порошенка.

А самі чи то на російські війська чекають, чи покладаються на своїх вірних у органах різних рівнів… бо неадекватність їхньої позиції нинішньому часу просто кричуща.

Настав час повернути їх до реальності.

1. У Верховній Раді України зареєстровано проект звернення до РНБО щодо накладення санкцій на материнську структуру – рпц. Це питання дуже на часі. Бо під санкціями мають опинитись і підрозділи рпц в Україні.

2. Мають бути неухильно виконані Закони України – про використання московською церквою свого правдивого імені і про мирні переходи, перешкоджання яким має зупинятися на всіх рівнях.

3. Безумовне притягнення до відповідальності всіх московських попів, які співпрацюють з ворогом: чи координують дії загарбників, чи виводять людей у рабство, чи облудною пропагандою сіють ворожнечу – всі мають відповідати за статтями Кримінального Кодексу.

Московська церква допомагає окупанту – відповідь Української держави має бути спокійна, рішуча і невідворотна.

* * *

Московські попи так зачитались методичками, що допустили самовикриття у повторенні меседжів агресора. Кримінально каране діяння, до речі. Яке може бути підставою для припинення діяльності релігійної організації.

Бо війна, як вони стверджують, почалась не через злочинні плани путіна, а через … «утиски церкви». Маладци. Путін таке теж казав, відправляючи своїх убивць чинити геноцид українців.

Автори