МВС не допустить свавілля та злочинів на ґрунті релігійної нетерпимості (фото, відео)

Напередодні свят поліція наблизить наряди до релігійних споруд. «Закликаю не допускати провокацій і спекуляцій. МВС забезпечить безпеку та правопорядок. Якщо виникне необхідність протидіяти екстремізму та релігійній ворожнечі, діятиме жорстко. Хай це не стане несподіванкою для всіх «гарячих голів», – підкреслив очільник МВС.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент відзначив високими державними нагородами військовослужбовців

Президент відзначив орденом Богдана Хмельницького III ступеня – одного військовослужбовця посмертно, орденом «За мужність» III ступеня – десятьох, з них сімох посмертно, а також медаллю «Захиснику Вітчизни» – дев’ятнадцять героїв, двох з яких посмертно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Перетопчутся, аспиды…

Всё идёт к тому, что Масковская церковь превратится в неканоническую секту, молящуюся на ботоксные мощи своего единственного святого – Путина, и добывающую благодатный огонь не в Афоне или Иерусалиме, а на могиле неизвестного солдата в Сызрани.

Поділитися:
Share
Читати далі

Цена куска железа, упавшего с неба

Если кто-то принял решение и отдал приказ на применение ЗРК “ОСА”, то на это были серьезные причины. Последствий нет. Так вот благодаря этому решению, скорее всего, их и нет. А на землю падает все, что в небе. Закон физики. Но лучше это осколки уничтоженного БПЛА и остатки ракеты, чем начиненный взрывчаткой боеприпас.

Поділитися:
Share
Читати далі

Методичка зрадофилу

“Кто, если не Полторак?” — пишут армии проплаченных интернет-троллей. “Да кто угодно!” — ответим им мы. Мало ли достойных кандидатур? Пашинский. Татьяна Черновол. Это мог быть Аталотий Гриценко, в конце концов! Почему это не мог быть Насиров? Сытник? Лещенко? Найем?

Поділитися:
Share
Читати далі

Так хочется называть себя тысячелетней империей…

– Мы создадим свою церковь. Отдельную от всех!
– И как ты её назовёшь? – саркастично спросил Путен. – Имени Железного Феликса?
– Нет! Мы назовём её… Московитская церковь Кремлевского патриархата имени Солнечноликих Владимира, Иосифа и… Владимира!

Поділитися:
Share
Читати далі

Минский антитомос

Кирюха действует на опережение. Хочет, так сказать, грубо говоря, законтачить своих белорусских подчиненных. Объявят раскол, и в памяти всех его местом запомнится Минск, а не Москва. Подлая сволочь действует традиционно подло.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пуйло терміново скликав Радбез РФ через автокефалію УПЦ

Безкінечно, століттями брехали, ламали, знищували, але славна Україна нікуди не поділася. А тепер совбєз РФ, відітє лі, он собрал через автокефалію УПЦ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Как выбирали блоггера на Один день с Президентом

«А зачем он тогда в поездку поедет, чтобы вопросы задать? Можно ж никуда не ехать, а так, интервью просто? Или на бумажечке вопросы записать и передать?» 😆

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент прийняв рапорт Міністра оборони Степана Полторака про звільнення з військової служби (фото, відео)

«Вітаю Вас, Степане Тимофійовичу, з новим, вже цивільним етапом у Вашому житті. Завершилася Ваша високодостойна служба в армії, але триває Ваше служіння Україні», – підкреслив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Інформація щодо обстановки на 6-му Арсеналі поблизу Ічні (фото)

Загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано. У період з 13:00 до 14:00 13 жовтня на території арсеналу спостерігалась детонація боєприпасів до 3 вибухів на майданчиках, де відбувалося тління.

Поділитися:
Share
Читати далі

Відбулися перші з часу проголошення Незалежності України українсько-японські консультації з безпеки (фото)

У Міноборони Японії відбулась церемонія підписання Меморандуму між оборонними відомствами України та Японії щодо співробітництва та обмінів у сфері оборони. Меморандум є першим в історії двосторонніх відносин документом, який офіційно підтверджує наміри сторін розвивати співпрацю в оборонній сфері та визначає головні напрями співробітництва.

Поділитися:
Share
Читати далі

Міністр оборони України заохотив військових та цивільних, залучених до створення Меморіалу МО в Києві (фото)

Міністр оборони України Степан Полторак вручив іменну вогнепальну зброю, відзнаки Міноборони України та грошові премії військовим Держспецтранспорту України, працівникам Центрального проектного інституту Міноборони та цивільним робітникам, присутнім на церемонії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Україна та Молдова – “аналітика” за півпельменя

Вишенька на торті – це прекрасна карта, де Україна виділена одним кольором разом з Африкою і Південно-Східною Азією, а та ж сама Молдова, маніпулятивний показник якої відрізняється від України на 1%, виділена зеленим кольором.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share