Головна стратегія та остання ставка Кремля

Чи варто робити такі експерименти? Чи варто ризикувати, обираючи на вищу державну посаду людину, залежну від кремля? Що чудово відомо про деяких кандидатів у Президенти. Чи все ж варто обирати людину, можливо й неідеальну, яка робила та робить реальні кроки з укріплення держави? Яка, і це найголовніше, не допустила розколу держави в найтяжчі часи?

Читати далі

ПнВК. Слідкуємо за руками ВР

Кому невигідне впровадження податку на виведений капітал? Відповідь – у першу чергу українським ОЛІГАРХАМ. Тому, ви як знаєте, а я пильно спостерігатиму, хто і як голосуватиме за впровадження цього податку.

Читати далі

Про мучеников и ядерную пыль

– Ффффпыль! – обрюзгшая фигура Путена истерически металась по огромной спальне. Император периодически поправлял семейные трусы и, срываясь на визг, вопил. – Всех ффффпыль! Атомную! Ядерную! Нейтронную!

Читати далі

Школа PR’а: приём «Голос со стороны параши»

Смысл этой затеи – поднять узнаваемость и имитировать экспертизу. Качество имитации прямо коррелирует с прайсом. Пост, разумеется, не имеет отношения к ДБР и ряду лиц, связанных с бывшим главой ДФС.

Читати далі

Ніяк не збагнуть

Рік тому закічилося все оцим розгубленим постом бігаючого від війська та траншей головного антикорупціонера країни. Нині все так само. Скоро вибори. Їхні статистики та опитування волають, що зараз маси прийдуть… проголосують… Запитань “що зробити, аби ви за нас проголосували?!” я чекаю невдовзі.

Читати далі

Метушіння одного єврооптиміста

Двічі народний депутат Найєм голосував за те, щоб дозволити антидержавну діяльність медведчуковських телеканалів. Ну а секретні домовленості, звісно ж, між Порошенком і Медведчуком. Не забувайте!

Читати далі

Спасибо, Вовка, тебе за науку!

Если тебе кто-то сказал, что, сменив власть, ты восстановишь полноформатные отношения с Украиной, то гони на хрен этого шлемазла! Он тебе нагло украшает уши плоской вермишелью. Политиков ты, конечно, можешь поставить других, хватает тут твоих шавок, вот только народ ты не сменишь, Володя! Невозможно это! А народ очень быстро может сменить лояльную тебе власть. Ну ты в курсе, да?

Читати далі

Проблема номер один Украины – это Россия, а не коррупция

Всем, кто рассказывает, что проблема номер один в Украине – это коррупция: вы откройте этот материал. Почитайте. О том, как враг спиливал зубы напильником нашим пленным. О том, как угрожал изнасилованиями. О том, как под пытками заставлял расстреливать собственных побратимов. О том, как устраивал фейковые расстрелы, заставлял переходить на его сторону…

Читати далі

Насправді президентську кампанію можна закінчувати

Просто повісити білборди з висловом Путіна. Можна навіть із його портретом, для наочності. І все, вибори Президента перетворюються на референдум – ви за Незалежність, або за те, щоб повернутись до лизання росіянського сапога. Якщо ви Нація, а не стадо баранів, долю якого вирішують домовленості пастухів, – ви знаєте, що робити. Ми вже це зробили, треба тільки не продати себе.

Читати далі

«Оно само…»

Поскольку уже даже самые фанатичные мухи-зрадофилы не могут отрицать возрождение и становление нашей армии, то начали забрасывать новый тезис – “оно само, а власти тут не при чем”. Я это видел в комментариях каких-то “экспертов”, я это слышал от “патриотичных политиков”, теперь этот тезис начала использовать Юлия Тимошенко, лидер пророссийской партии Родина (Батькивщина).

Читати далі

АМКУ надав дозвіл Сергію Тігіпку на придбання понад 50% акцій ПрАТ “Завод” Кузня на Рибальському”

У вересні 2018 року прес-служба групи «ТАС», яка належить українському політику і бізнесмену Сергієві Тігіпку, повідомляла, що досягла попередньої домовленості про придбання акцій «Кузні на Рибальському» і подала заявку на відповідний дозвіл в АМКУ.

Читати далі

Закладено фундамент нової штаб-квартири української зовнішньої розвідки (фото)

Заклавши символічну капсулу у фундамент нового розвідувального центру, Секретар РНБО України оглянув будівництво об’єктів соціальної сфери, зокрема гуртожитків та будинків малосімейного типу для офіцерів розвідки, а також ознайомився з новітніми зразками озброєння та спецзасобів.

Читати далі

Чудовий ранок гнапокандидата, или Экскременты по экспоненте

Яркий представитель нашего кандидатника Дмитро Гнап был облит сегодня какулями под Полтавой. Яйца, которыми пару недель назад красиво и картинно на камеру забросали кандидата там же, под Полтавой, судя по всему, ожидаемых дивидендов не принесли.

Читати далі

Про бред можно написать только бред

– Владимир, вы же интеллигентный человек…
– Нет, главное про какашки писать мне предлагает она, а недостаточно интеллигентный я. Я вообще фигею, сначала про придурков с лестницей, теперь про облитого дерьмом Каплина. Вы там, что, ставки делаете, смогу я написать что-то по очередной идиотской теме или нет? (голос за кадром: «Подопытный начал догадываться о сути эксперимента…»)

Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial