Президент зустрівся з учасниками 56-го Конгресу Всесвітньої боксерської ради (фото, відео)

Петру Порошенку під час зустрічі вручили символічний пояс чемпіона WBC з українським прапором. Президент WBC Маурісіо Сулейман, передаючи пояс, зазначив: «Для нас це особлива подія і знак величі того, що Україна тепер з’явиться на логотипі поясу WBC. І відтепер цей логотип з українським прапором буде на цьому поясі назавжди». Всесвітня боксерська рада побудує в Україні боксерський зал, і цей зал буде називатися «Зал WBC».

Поділитися:
Share
Читати далі

Шо там у жЛоббистов

Образованному человеку может показаться, что движение луддитов было только в Англии в первой половине 19 века. Но образованный человек будет не прав, потому что в Украине луддизм не теряет свою актуальность даже через 200 лет. Это, конечно, про рынок такси, если кто еще не понял.

Поділитися:
Share
Читати далі

Томос – это еще не конец

РПЦ в Украине сразу не исчезнет. Начнется лишь процесс перехода ее приходов в новую УПЦ. Вот Москва и собирается окуклиться, сплотить ряды и переждать этот процесс. В Москве качают тему религиозной войны, хотят накрутить конфликтность и спровоцировать столкновения, замазать побольше попов в кровь, чтобы тем не было пути в Поместную Церковь.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не «Новый курс», а адская смесь плагиата

Очень плохо, что даже с учётом всех провалов, воровства и неналежного виконання ЮВТ всё ещё сохраняется как один из топовых кандидатов на президентство. И это уже претензия не к ЮВТ, а к мудрому украинскому народу. Если народ таков, что ему можно всучить сердечник трансформатора из сосны, то какие претензии к ЮВТ-то? Она просто максимально созвучна электорату.

Поділитися:
Share
Читати далі

МЗС України звертається до світу – вживай #KyivNotKiev

МЗС спільно з Центром стратегічних комунікацій «StratCom Ukraine» розпочинає онлайн кампанію «#CorrectUA», в рамках якої звертатиметься до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису міста Київ (#KyivNotKiev). Запрошуємо всіх небайдужих громадян України та її друзів долучитися до кампанії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент підписав Указ «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО»

Реалізація Указу дозволить адаптувати цикл річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО до критеріїв та стандартів, що застосовуються в Північноатлантичному альянсі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Узники подвалов Мавзолея

Рудьковский с кирпичом? Да ладно! Так можно и дождаться, что Микола Янович трясущимися руками достанет из тайника паспорт с тризубом и героически попрет на красный свет светофора. Нам его тоже вызволять?

Поділитися:
Share
Читати далі

Виражи «Нового курса» Тимошенко

Три версии ликвидации Нафтогаза выданы в течение одной недели, а точнее, четырёх дней. Что там с новым экономическим курсом? Будет ли он столь же прям, как вот этот вираж? Будет ли меняться три раза за четыре дня?

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент підписав Закон щодо боротьби з піратством і порушенням прав суб’єктів авторського права

Метою Закону є удосконалення процесу маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент затвердив ратифікацію Угоди між Україною та Польщею в сфері оборони

Угода передбачає взаємодію двох країн у питаннях обміну інформацією, демонстрації озброєння та військового обладнання, спільних військових наукових програм, двосторонніх та багатосторонніх військових навчань, військових культурних заходів та змагань тощо.

Поділитися:
Share
Читати далі

Громадська організація просить суд з’ясувати, чи є у Президента України право звертатися щодо Томосу

«Боротьба за Томос про автокефалію відповідає національним інтересам і є питанням національноі безпеки. У такій ситуації це не право, а обов’язок Президента діяти. А от бездіяльність була би справжнім злочином, за який варто і треба було би судити», – Святослав Цеголко, прес-секретар Президента України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Рятувальниця «російського достоянія»

Есть люди первого сорта, а есть второго. Это объективная реальность. Первые развивают Образ и актуализируют Подобие Бога, вторые жаждут котлов с египетским мясом.Потому что одни хотят быть человеком первого сорта и развиваются, а другие ждут Юлькину тысячу. Так что, каким сортом быть, выбираем мы сами.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share