«Між війною та миром» – Інтерв’ю командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва

Про хід операції Об’єднаних сил Сергій Іванович Наєв відверто розповів читачам журналу «Військо України» в ексклюзивному інтерв’ю. Слід наголосити, що розмова з командувачем відбулася не в кабінетах штабу, а на передньому краї, в окопах та бліндажах, серед солдатів та офіцерів, які мужньо боронять Україну від оскаженілого агресора…

Поділитися:
Share
Читати далі

У Сіднеї відбулася офіційна церемонія відкриття «Ігор Нескорених 2018» (фото, відео)

Сьогодні у Австралії стартують міжнародні змагання «Ігри Нескорених». «Прошу українців зі всього світу підтримати наших героїв. І нехай в усьому світі нашим спільним гаслом буде гасло: «Слава Україні!», — Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

О коррупции и антикоррупции в наших судах

Смотря на строящуюся систему, я уже сильно сомневаюсь, что это борьба с коррупцией, а не запланированный умысел построить судебную систему изолированной и с понятными расценками, я сильно не верю в такие совпадения. И то, что я написал, – это только вершина айсберга.

Поділитися:
Share
Читати далі

Другая симптоматика

Не нужно ссылаться на сладкие исторические примеры. Мы имеем дело со злобным псом, который или разорвет нас на куски, или, поджав хвост, забежит в свою конуру, зализывая раны. На фронте не будет совместных с противником рождественских песнопений и колядований. Перестаньте стоять с раскрытыми объятиями лицом к Востоку. Простудите легкие.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ціна миру

«Іскандери» від санкцій все ще сміються, але виключно на кутні (тобто так, що не збагнути – сміються вони чи плачуть). І як врятуватися Кремлю у цій ситуації? Відповідь – поманити «дурних хохлів» ідеєю миру на будь-яких умовах.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Рабів до раю не пускають» ©

Учитывая газовый договор Тимошенко с Газпромом в 2009 году, Путин отлично знает, кто для него является наиболее комфортным переговорщиком в Украине по всем вопросам. А впоследствии и послушной марионеткой.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share