Учим историю поражений, чтобы побеждать

Рекомендую всем изучать историю повстанческой борьбы 20-х годов. Тогда вы четко и ясно поймете, что привело к поражению. Корень поражения тогда, в 18-20-м, был, когда потеряли свою УНР. Плохую державу, которая всем не нравилась. Всё началось с развала системы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Два печальных гуся

В Кремле провели совещание, во время которого обсудили провалы российской разведки в США, Британии, Нидерландах и Черногории. Среди прочих оценок от ботоксного шефа звучали “дремучая некомпетентность”, “беспредельное разгильдяйство”, “дебилы” и “еще бы буденовки надели”.

Поділитися:
Share
Читати далі

“Укроборонпром” у 2018 році передав війську понад 3500 одиниць озброєння та військової техніки (відео)

Загалом підприємства Концерну у 2018 року успішно відійшли від ремонту застарілих зразків озброєння до модернізації та виготовлення нової зброї та техніки. Наразі виробничі потужності завантажені виконанням першочергових завдань з наповнення резервів українського війська, посиленням бойової ефективності шляхом модернізації наявного озброєння та постачання нових зразків.

Поділитися:
Share
Читати далі

Універсальний набір претендента на посаду Президента

А якщо при цьому брови підіймати сердито, лоба морщити, в голос нерв підпускати, губки бантиком складати, картавити красиво, робити страшні очі – взагалі ідеально. На моїй пам’яті, найбільше навичок з цього квесту одночасно мав лише Віктор Федорович.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент схвалив ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми

Ратифікація Угоди створить правові підстави для отримання від ЄС фінансування проектів у розмірі 5 млн євро на безоплатній основі та сприятиме соціально-економічному розвитку української частини Дунайського регіону, що охоплює Одеську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент привітав новообраних членів Центральної виборчої комісії (фото, відео)

«Хочу нагадати, що відповідно до Конституції в Україні зараз парламентсько-президентська модель, і Президент відповідає за сфери зовнішньої політики і оборони. І в цих умовах вибори Президента надзвичайно важливі. Весь соціально-економічний блок – це питання щодо парламентських виборів, коаліційного формування Уряду», – зауважив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Всего лишь 32 дня тишины в году…

Утром была репетиция ежедневного ритуала, много часов назад, а мотив так и застрял внутри головы и не отпускает. Это будет каждый день. В самые-самые обычные дни, и в самые-самые праздничные. Доступ будет всем желающим. Воздухофлотский проспект, 6. Уже скоро.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ми починаємо пожинати плоди “враг нє в Крємлє”

Довга пам’ять ніколи не була чеснотою добрих українців, як і вміння розрізняти причини та наслідки та не перекладати проблеми з хворої голови на здорову. Але то нічого, наступний екзамен вже в 2019.

Поділитися:
Share
Читати далі

Гра в дулю

Знаєте, чому я точно знаю, що до обрання Ані Оскоміної ДемСокира ніяким боком? Та тому, що ще до Ані поїхати зустрітися з Президентом Порошенком ПРОПОНУВАЛИ МЕНІ. Але я відмовився, бо я під саму горлянку завалений роботою. Певно, відмовився не тільки я, тому поїхала Аня. В чому ж зрада?

Поділитися:
Share
Читати далі

Партия

О пост-политике в эпоху постмодернизма, в эпоху упадка классических механизмов власти. Новые, неклассические механизмы перетягивают на себя власть, блоггер с телефоном весит больше медиахолдинга, церковь падает под ногами тысяч неоцерковных организаций, Первый Ангел вострубил и получил пятьсот ретвитов. За кадром – работа, переговоры, пиарщики, стратегии, на поверхности – аудитории, внимание которых всё сложнее привлечь.

Поділитися:
Share
Читати далі

Щодо компромісів і миру

Все це не різні війни. Це одна тисячолітня війна. І весь цей час з цією наволоччю намагалися знайти мир і компроміс. Мир з ними НЕМОЖЛИВИЙ. Мир цей буде завжди тимчасовий. Жоден договір ніколи не буде працювати просто тому, що не працював до цього. Справжній і довготривалий мир з поганцями буде тільки тоді, коли вони будуть розбиті та розсіяні, коли колишня росія перетвориться на багато вільних держав.

Поділитися:
Share
Читати далі

Як я захищав українську

Стільки мого часу і сил витрачено на блог, на книжки… А міг же чинити набагато простіше. Міг би не пояснювати необхідність лагідної українізації. Міг би вимагати примушувати, насаджувати, забороняти! Але мені треба не «захисником української» себе відчувати. Мені треба, аби моя мова жила та квітнула.

Поділитися:
Share
Читати далі

Піар і Мова

Я дуже гарно пам’ятаю, як у 2012 р. регіонали глузували, мовляв, питання української мови для українців непринципове, бо «Мовний майдан» зібрав мало людей. Після прийняття у першому читанні Закону про мови на захист милої регіоналам російської мови не вийшов взагалі ніхто. А це вже не піар.

Поділитися:
Share
Читати далі

Витримати значить перемогти

Після відсунення війни як основної національної загрози на другий план, головним досягненням інформаційної окупації стало створення та взрощення прошарку не просто критиків та незадоволених українською державою, а її ненависників. Такі люди вже запрограмовані на тотальне несприйняття будь-яких досягнень і сфокусувані не на вирішенні об’єктивних проблем, а на їх мазохічному смакуванні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Новости недели. 1-7 октября 2018 года

Рада была вкусной, США приняли важнейшую резолюцию на пути признания во всем мире ответственности России за Голодомор, Нидерланды и хакеры, было очень много вкусного, но самое главное – это Ингушетия.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share