HELGI`s NEWs – 18.10.2018

Госдума официально объявила Украину террористическим государством. Лично я этим горжусь. Горжусь, что мне довелось стать свидетелем развала СССР, участником становления новой Украины, возвращения своего языка, своей церкви, своей армии и высочайшего национального достоинства.

Поділитися:
Share
Читати далі

Свої люди, чого там?

Очевидно, не голосувати за зняття недоторканності з Олександра Вілкула фракція Юлії Тимошенко має неабиякі підстави, і якщо був там якийсь договорняк, то явно як раз таки з Юлією Володимирівною, аби простимулювати кого треба.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України прийняв делегацію державних секретарів ФРН

Учасниками заходу було відзначено суттєвий прогрес України на шляху реформ та зростання привабливості України для німецьких компаній. Представники німецької делегації висловили співчуття з приводу трагедії в Керчі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Казки про “нові стратегії компромісного миру”

Дивно чути погрози від “правильних патріотів” про поразку Петра Порошенка на виборах, тому що вони самі до неї не готові. Не готові показати, за рахунок чого будуть здатні вистояти під такими ударами, які прийшлися на його президентство.

Поділитися:
Share
Читати далі

Где лодка, Скотыняка?!

Давно создается впечатление, что чем дальше политик или его кунак от войны, тем больше он своими поступками похож на шута горохового. Ну хочешь ты помочь пацанам и немного попиариться. Отправь помощника на рекогносцировку. Может пару небольших телевизоров трэба «прибить» к стенке? Або центнер апельсин вкусных привезти, или же билеты оплатить на футбол. Вариантов масса. Ан нет!

Поділитися:
Share
Читати далі

«Чорти хай бісяться, а українські сили голосують «за» ©

Де-факто мы наблюдаем создание первой резиденции Вселенского патриарха за пределами Турции за всю историю патриархата. Не где-нибудь, а в Киеве. Это очень смелый шаг со стороны Порошенко, и еще одна пощечина по гундяевским вислым брылям.

Поділитися:
Share
Читати далі

Самая бедная страна. Угу! Дорогу хрен перейдёшь

Странно, но порой тезисы жителей деревень Зрадюковка на Днепре и Мокшанская Кремлевка дивным образом перекликаются. И там, и там в одночасье схватили транспаранты «Украина – самая бедная страна в Европе» и стали бегать с ними, наче салаги с ветками, изображая деревья за окнами дембельского поезда.

Поділитися:
Share
Читати далі

Що сталося в Керчі? (фото, відео)

Всі деталі наводять на думку, що з історією цією щось нечисто, і що намагання покласти провину на одного підлітка з рушницею – це спроба приховати щось більш жахливе і зловісне, повноцінний теракт, гарно спланований і дуже ефективно проведений (результати кажуть самі за себе). А через це такий, який сильно загрожує і рейтингу Путіна, і позиціям кримського головколаборанта Гобліна-Аксьонова.

Поділитися:
Share
Читати далі

У Мелітополі 11 власникам вручили ключі від квартир, придбаних для дітей-сиріт за Програмою Президента (фото)

На цю програму Запорізька область отримала 16 млн державних коштів, із яких 8 млн були направлені у Мелітополь. Усього на кошти під соціальне житло для сиріт було придбано та обладнано 12 однокімнатних квартир та дві 9-кімнатні квартири для розміщення дитячих будинків сімейного типу в новобудові.

Поділитися:
Share
Читати далі

Закон про передачу Андріївської церкви Вселенському патріархату передано на підпис Президенту

Законом установлено, що Андріївська церква як культова споруда, що перебуває у державній власності, передається в безоплатне постійне користування Вселенському Патріархату для здійснення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній і процесій.

Поділитися:
Share
Читати далі

Верховна Рада прийняла Держбюджет-2019 у першому читанні

Такі видатні знавці в бюджетному фінансуванні як пані Світлана Заліщук, як пані Ольга Богомолець, пан Сергій Каплін, пан Вілкул, пані Королевська, інші представники Партії Регіонів та пани зі Свободи та Самопомочі проголосували “ПРОТИ”, навіть не “Утрималися”, як то зробили панове Лещенко та Найєм. А партія БЮТ проігнорувала голосування.

Поділитися:
Share
Читати далі

Почетный иноходец российского политического лепрозория глубоко озаботился

Отдельный баттхёрт грустному мустангу доставляет разворачивание военной базы НАТО в Польше. Это прямое нарушение договора «Россия – НАТО», веско роняет яблоки аргументы грустный мустанг. Это мне напоминает насильника, который пишет заявление в полицию о том, что его изнасиловали. Беспредел!

Поділитися:
Share
Читати далі

Экономьте бисер

«Не давайте святыни псам и не бросайте жемчуга вашего перед свиньями, чтобы они не попрали его ногами своими и, обратившись, не растерзали вас». (Библия Мф. 7:6)
Условные категории некоторых групп населения, предвыборная полемика с которыми лишена всякого смысла.

Поділитися:
Share
Читати далі

Взрывоопасный копипаст

Добро пожаловать в мир информационной безопасности, уважаемые украинские журналисты! А вы сегодня еще не сетовали на то, что «Украина проигрывает информационную войну»? 😉

Поділитися:
Share
Читати далі

Twitter показал объемы трафика в своей сети

Когда я вижу, что количество твитов на русском языке в 2014-15 годах было в РАЗЫ больше твитов на английском языке, я могу оценить масштаб работы против Украины.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share