Робоча поїздка Президента до Запорізької та Донецької областей (фото, відео)

Петро Порошенко в рамках робочої поїздки до Запорізької та Донецької областей відвідав військовий полігон, де проінспектував хід комплексних тактичних навчань різнорідних військових сил по обороні ділянки морського узбережжя, які покликані перевірити готовність української армії та інших військових формувань до відсічі можливої російської агресії з морського напрямку на Азові.

Поділитися:
Share
Читати далі

Один день Президента с Котом (фото, видео)

Денёк сегодня будет насыщенным! А коленки-то снова дрожат чегой-та… 😉 Второй раз на одном из кресел борта №1 ты видишь свою фамилию, и от этого становится не по себе. Может перепутали? Такое ощущение, что я сплю и мне это снится. Ну и хорошо! Ну и пусть снится! Я ж не против. Тем более классный же сон.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 5 – 11 жовтня 2018 року

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 5 – 11 жовтня 2018 рр. ЗРАДА Через свавілля та протиправні дії екс-ректорки

Поділитися:
Share
Читати далі

«Ты помнишь, как все начиналось? Все было впервые и в новь» © (фото, видео)

Сегодня ровно год, как Петр Порошенко смотрел на макет общежития и макет жилой комнаты. Для нас это немножко знаково, а потому мы сегодня это немножко празднуем. За этот год мы прошли путь от макета домика до полутора сотен строящихся зданий, от макета мебели до десятков тысяч закупаемых комплектов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Начиная с 14 октября. Каждый день

Книга памяти приехала сегодня в МО. Теперь она ждет на том же месте, где еще на прошлой неделе стоял Колокол. Его уже смонтировали. В Зале последние доделки.

Поділитися:
Share
Читати далі

Московіанська – не православна

Як тільки наміри РПЦ будуть реалізовані, Російська православна церква перестане бути і православною, і російською, і церквою.

Поділитися:
Share
Читати далі

Глобальна точка неповернення

Подія, яка відбулася вчора, – це глобальна точка неповернення, тому що вона визначає національну ідентичність українців, відмінність українців від інших народів, особливість українців і вектор руху та розвитку держави українців. І цей вектор відтепер визначається повною мірою самостійно, а не в кремлі і не на лубянці.

Поділитися:
Share
Читати далі

Патріарх Філарет особисто привітав Президента з рішенням про автокефалію Української Церкви (фото, відео)

«Українська незалежність без наявності помісної автокефальної церкви, коли церква буде п’ятою колоною сусідньої держави, є не повна незалежність. Це є залишок колоніального статусу. І лише той факт, що Україна зараз, саме сьогодні 11 жовтня, отримала автокефалію є завершенням формування незалежності дуже великої держави Україна. Найбільшої за територією держави в Європі», – сказав Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Новости дня. 11 октября 2018 года

Четверг – исторический день. Священный Синод Вселенского патриарха восстановил в сане настоятеля УПЦ КП Филарета и УАПЦ Макария, отобрал у Московского патриархата право назначать главу украинской церкви и восстановил автокефалию Украинской православной церкви.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share