«Омут и взвинчивание» російської економіки

Антон Швець

Не встиг потужний експерт Алєксєй Кущ розповісти темним українцям про такого ж потужного та геніального російського економіста Бєлоусова, сина потужного радянського економіста також Бєлоусова (пост для тих, хто пропустив), як Бєлоусова викинули з уряду рф. Не просто зняли з першого заступника прем’єра, а взагалі звільнили. А Кущ нам натякав, що він то розуміє все і стращав нас потужним зростанням економіки рф вже прямо зараз і як приклад Україні Бєлоусова ставив.

Але Кущ зі своїми розповідями, як в рф зараз потужно почне зростати економіка, як завжди чутка обісрався. Хоча й тримає обличчя. Алєксєй, а як жеж «для РФ ситуация сложилась удачно, так как на уровне принятия решений оказался человек, который накапливал знания именно к такому историческому моменту»? Бєлоусов же накопичував якісь там феєричні знання, і прям потужний був експерт, не то що в нас в Україні, чого ж його прибрали?

А як же ж «заслуга Белоусова для Путина заключается в запуске самовозобновляемой, мультипликативной, циркуляционной модели экономики (кстати, на эту тему я в прежние годы много писал, но применительно к Украине)»?

Що не було заслуг і самовідновлювальної мультиплікативної економіки?
Не було. І не віднілося насправді.

Що не Бєлоусов побудував систему вирішення проблем від санкцій?
Так, не Бєлоусов. Це і було фактом, просто Кущ такий от «експерт».

Побудував все в рф той самий Мантуров, якого і призначили першим заступником голови уряду. І будував Мантуров не той рак, про який розповідав Кущ (і який він бажав побудувати в Україні). А систему віджиму власності західних компаній та систему обходу санкцій, завдяки якій, на жаль, російський ВПК у змозі, хоч і за безумні гроші, будувати зброю.

З цієї ОЧІКУВАНОЇ рокіровки Кущ робить ПОТУЖНИЙ висновок, що «в ближайшее время РФ от сбалансированного роста кинется в омут военнной экономики». В найближчий час? Рілі? Вже зараз витрати рф на всю війну сягають 7% ВВП. Це астрономічна цифра і вона була відома ДО відставки Бєлоусова. Яка, блін, збалансована економіка?

Але далі Кущ взагалі робить ще один висновок. І каже, що, «судя по всему, после выборов РФ планирует взвинтить ВПК даже за счет гражданского сектора экономики». Судя по всєму. Послє виборов! Раніше то було незрозуміло, що будуть робити, а ось тепер розвиднілося, угу.

Насправді те, що Кущ намагається вангувати в майбутньому, вже сталося під проводом Мантурова два роки тому. І зараз ми, на жаль, бачимо результати цього омуту та взінчіванія.

Питання тут в тому, що от такі експерти, такі кущі ніколи не вибачаються і не посипають голову піском. Всякі там данилишини з шапранами продовжують розповідати, яка там потужна економіка будувалася в Туреччині через керування Ердогана Центробанком Туреччини напряму, хоча навіть сам Ердоган вже визнав помилковість такої політики і припинив розповідати, як все буде добре. А Данилишин продовжує розповідати. І Дубінеску також за «ліванці молодці» не вибачився і продовжує просувати свій рак про те, як коварний Захід нас використовує.

І всі продовжують той рак читати та лайкати. От така в нас в країні «експертиза», ось такі «експерти». Знають лише, як публічно обісратися та не подати виду і далі продовжувати просувати свій рак з покерфейсом.

Повідомляю кущам, що ростех, яким опікувався не стільки Мантуров, скільки Чємєзов, – це зовсім не роснано. По-перше, в ростеху пилять більше та сильніше, ніж пиляли в роснано. По-друге, ростех вибудував схеми постачання критичної комплектухі, і зараз Україна, ЄС та США ловлять ті схеми, і це не так вже й просто. По-третє, мопеди, КАБи та УМПК, Ланцети, Калібри та проча фігня – це ростех. Так, виходить дуже дорого, але бабки в рф, на жаль, все ще є. І вся ця фігня прилітає нам на голови.

Я б дуже радів, якщо б з російського олімпу вилетіли Мантуров або Набіулліна (на фото). А залишилися глазʼєви, бєлоусови та інші. А також я б з радістю експортував до рф всяких кущєй та дубінських. Але, на жаль, все навпаки.

Кущі все ще з нами, як і Мантуров. І якщо б всі у нас слухали кущєй та данилишиних, нашій країні вже давно б була глина.

На щастя цих ідіотів не дуже й слухають. Принаймні я на це сподіваюсь.

 

Автор