ПДФО військових має залишатися в місцевих громадах

Органи місцевого самоврядування по всій Україні ухвалюють звернення до влади, ініційоване «Європейською Солідарністю», щодо збереження «військового» ПДФО у бюджетах громад.

Читати далі

«Навіть коли війна затягнеться, я б не виключав, що НАТО доведеться ув’язатися у війну напряму»

Член Венеційської комісії Дайнюс Жалімас без купюр розповідає про перспективи вступу до Альянсу, як можна виключити Росію з ООН, і створення Спецтрибуналу для Путіна і Ко за злочин агресії.

Читати далі

Боєприпаси для допомоги Україні замовили сім європейських країн

НАТО має рамкові контракти на боєприпаси на суму 2,4 млрд євро, які охоплюють 155-мм артилерію, протитанкові керовані ракети та боєприпаси для основних бойових танків.

Читати далі

Чи є насправді в парламенті голоси для заборони московської церкви?

Ключовою причиною є не відсутність голосів у парламенті, а відсутність політичної волі Зеленського та його Офісу, які не ухвалили остаточне рішення, що робити з РПЦ. Заборона РПЦ – це частина нашої майбутньої Перемоги. Прийшов час її наблизити.

Читати далі

Санкції на часі. 29.09.2023

Британія сьогодні заморозила активи та заборонила поїздки для посадовців рф, пов’язаних з “виборами” на окупованих росією територіях України. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 29.09.2023.

Читати далі

Шведські зустрічі Петра Порошенка (фото, відео)

Порошенко в Стокгольмі обговорив із керівництвом Ріксдагу та депутатами усіх парламентських партій посилення підтримки України. На міжнародній безпековій конференції у Вісбі зустрівся з Міністром оборони Швеції Полом Йонсоном.

Читати далі

«Ми вже готові», або Як дискредитувати реформи, які не подобаються владі

У Мінсоцполітики якось дуже швидко відреагували на начебто пропозицію США підвищити тарифи на комуналку в Україні. Чому саме ця рекомендація відразу стала об’єктом уваги нинішньої влади?

Читати далі

82-і роковини трагедії Бабиного Яру

Уроки цієї трагедії світ вивчив не до кінця, бо інакше б зло не залишалося непокараним. Світла памʼять всім жертвам нацизму. І минулого сторіччя, і новим жертвам нацизму російського.

Читати далі

90 лазне-пральних комплексів вже працюють на фронті (фото)

За три місяці збираємося передати ще 40 штук. Такої кількості армія не отримувала за всі 32 роки незалежності. До кінця року на викуп причепів потрібно близько 10 000 000 гривень. Підтримайте ЗСУ.

Читати далі