Антимонопольне відомство Німеччини дозволило Rheinmetall створити оборонне підприємство в Україні

Спільне підприємство має базуватися в Києві та займатися сервісним обслуговуванням, а також складанням, виробництвом і розробкою військових транспортних засобів.

Читати далі

У Євросоюзі подовжили тимчасовий захист для українських біженців

Дію тимчасовий захисту для людей, що рятуються від російської агресивної війни на території Євросоюзу, продовжено з 4 березня 2024 року по 4 березня 2025 року. 

Читати далі

Карабах – Крым

Армян из Карабаха никто не выгоняет. Карабах – это пример того, что нас будет ожидать в будущем. Но жёстче. Тех, кто не сбежит, мы обязаны будем выдворить, хотят они того или нет. Ради безопасности нашего будущего и будущего наших детей, внуков.

Читати далі

Серая зона на Херсонщине

Серая зона начинает упираться в границы населённых пунктов. Олешки? Голая Пристань? Козачьи лагеря? Крынки? Корсунка? В какой-то момент серая зона будет поглощать уже не позиции, а улицы, перекрёстки, кварталы.

Читати далі

Санкції на часі. 28.09.2023

Міністерства фінансів США запровадило санкції проти п’яти юридичних і двох фізичних осіб, які беруть участь у закупівлі компонентів іранських ударних БПЛА. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 28.09.2023.

Читати далі

Стартував другий сезон серіалу «Особливості закупівель у Міноборони»

Я мовчала майже два тижні, але ми на порозі «грандіозного шухеру», і я маю написати цей допис, бо не хочу, як кожен із вас, через два місяці вивозити дітей за кордон.

Читати далі

Порошенко у Стокгольмі зустрівся з керівництвом Парламенту Швеції (фото)

Порошенко закликав Парламент Швеції активно лобіювати питання запуску програм тренувань українських пілотів на винищувачах Gripen і передачі цих шведських бойових літаків Україні.

Читати далі

Про стандарти НАТО в контексті американського «Списку реформ»

Стандарти не панацея, але вони потрібні. Їх складно як імплементувати, так і тримати. Це важка праця. Складно. Довго. І дорого. Ми все одно пройдемо цей шлях. В Польщі-то вийшло.

Читати далі