Санкції на часі. 22.09.2023

Болгарія припиняє імпорт російської сирої нафти. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 22.09.2023.

Читати далі

Здоровий глузд переміг!

На законодавчому рівні питання прибутку для всіх постачальників Міноборони остаточно врегульоване. Але на вас ще чекає не один сезон культового серіалу про закупівлі в Міноборони. Бо проблем більше, ніж їх рішень.

Читати далі

В Україні дозволили писати “росія” та “москва” з малої літери

Написання назв «російська федерація», «росія», «москва», «московія», «московське царство», «російська імперія»», «державна дума рф» тощо з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні.

Читати далі

Прорив «лінії Суровікіна». Як просувається наступ на півдні

130 км бетону, окопів, “зубів дракона” і безперервного протитанкового рову журналісти назвали “лінією Суровікіна”. Але оборона росіян впала. Наступ Сил оборони триває, на півдні – важкі бої.

Читати далі

Московському православ’ю в Україні кінець. У Росії церковна криза відкладається – ненадовго

Московське православ’я завжди вірно служило російському авторитаризму та імперіалізму. Однак як логічним фіналом московського православ’я в Україні стала деколонізація, так колись і в Росії відбудеться його деімперіалізація.

Читати далі

Небо над Крымом не принадлежит оккупантам

Как в Чёрном море для российской черноморской флотилии нет больше безопасного места, точно так же для российских оккупантов нет безопасных мест в самом Крыму.

Читати далі

Вісті з фронтів. 22.09.2023

На Токмацькому напрямку угрупування ЗСУ вимушене поки зупинитися та відбивати інтенсивні контратаки противника. Оперативна обстановка на Бердянському, Донецькому та Бахмутському напрямках.

Читати далі