Уроки Світових війн

Серед них – необхідність завчасно бачити суспільні загрози (тоді – ліворадикальні рухи, сьогодні – популізм) і правильно проводити роботу з переможеними, які тоді залишаються переконаними прибічниками миру по сьогодні.

Читати далі

Летние потери оккупанта

В августе установлен абсолютный рекорд по количеству уничтоженной российской артиллерии. 691! Вероятно, в сентябре акцент начнёт смещаться к ББМ и танкам. В августе был замечен этот процесс, а на рубеже сентябрь-октябрь не исключена его катализация.

Читати далі

США перекидають до Великобританії літаки, здатні нести ядерну зброю

Дві ескадрильї F-35 As (54 літаки) незабаром прибудуть на орендовану базу ВПС США Лейкенхіт у Саффолку. Для витверезіння кремлівських адептів ядерного залякування саме це правильний підхід.

Читати далі

А ви готові до другого терміну Зеленського?

«Не на часі». Словосполучення-паразит, яким з 24 лютого минулого року вміло закривають усі незручні для влади теми. Але вибори – це про розшарування на політичні табори під час повномасштабної війни. І от це точно не на часі.

Читати далі

Аннигиляция российской стратегической авиации

Сколько всего у россии стратегических бомбардировщиков, способных наносить удары по территории Украины крылатыми ракетами, не заходя в наше воздушное пространство?

Читати далі

Санкції на часі. 01.09.2023

Індія анонсувала плани різко скоротити закупівлю нафти в росії. Індійські НПЗ переходитимуть на нафту з Близького Сходу. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 01.09.2023.

Читати далі

І ще раз про «вибори-по-Інтернету»

IFES – організація сама по собі солідна і незалежна, і при цьому не зашкварена ніжною дружбою з українськими чиновниками (читай «корупціонерами»), що є великою рідкістю нашого сьогодення і само по собі заслуговує на повагу.

Читати далі

Псков. Стратегічні бомбардування

Якби РФ населяли не біороботи, то вони б задумалися про план спеціальної операції. Може, варто перечитати план – чи був у ньому пункт “аеропорти над центральною Росією повинні не працювати 4 ночі на тиждень”?

Читати далі

Послепутинизм

Послепутинская Россия – главная тема в умах кремлевских функционеров. Никакой трагедии без Путина не случится. Он просто бренд, который сейчас стал блеклым и дорогим в поддержке.

Читати далі

Друге 1 вересня у лютому

Ці діти – перше покоління іншої України. Які ніколи не забудуть і не пробачать окупанту свого скривдженого дитинства і які точно знають, хто ворог. Вони – наш головний мотиватор боротися за Україну.

Читати далі

Вісті з фронтів. 01.09.2023

Першу позицію головного рубежу оборони противника прорвано передовими підрозділами ЗСУ у напрямку на с. Вербове на ділянці шириною по фронту 3-3.2 км. Почали зростати й темпи українського наступу – 2-3 км на добу.

Читати далі

Новости из США. 31 августа 2023 года

• Лидеры «Proud boys» получили сроки за мятеж 6 января 2021 года • Генпрокурор Нью-Йорка опубликовала подробности части мошеннических схем Трампа • Суды над Трампом в Джорджии будут транслироваться в прямом эфире • Успехи Украины изменили тон сообщений о войне американских газет

Читати далі