Обзор уровня угроз с территории беларуси (фото, видео)

Беларуская угроза, российские оккупанты, “вагнера”, ОДКБ и “Линия Наева”. Насколько мы готовы эти угрозы парировать, об обороне на северном плацдарме.

Читати далі

Санкції на часі. 03.09.2023

Латвія починає анулювати посвідки на проживання у росіян. Їм буде надіслано повідомлення з вимогою залишити Латвію в 90-денний термін. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 03.09.2023.

Читати далі

Парадокс Жеваго-Дубінського

Сьогодні розповім вам не про Коломойського, який був настільки нахабним, що мив гроші у США, через що тепер не може виїхати з України нікуди. Сьогодні розповім вам про Жеваго, який був розумніший і мив бабки в ЄС.

Читати далі

Незручні діти – шанс нації

Дитина в сучасній Україні мусить бути некомфортною особистістю для маніпуляторів різного роду. Бо найстрашніше – це виховати біомасу, якою будуть користуватися. Завжди знайдуться чергові путіни, коломойські та таке інше.

Читати далі

Життя в епіцентрі особистого торнадо

Кожен справляється з тим, що ми всі переживаємо, як вміє. Ніхто не вчив нас жити під час війни. Не гризіть один одного. Всім тяжко. Бережіть себе та оточуючих.

Читати далі

Просто перестати…

Часто доводиться чути: коли ви вже поміняєте закони, щоб суди працювали, як належить? А це вже найбільше питання не змін до законодавства, а виконання закону. Пора просто перестати хитрувати…

Читати далі

Новости из США. Главное к концу недели, 2 сентября 2023 года

• Схватка за будущее США • Кто в США против помощи Украине • Рабочие места и занятость в США в августе • Пресечены контрабандные поставки микросхем в РФ • Грузия скатывается на антизападную орбиту • Руководители антикоррупционных органов Украины в США

Читати далі

Україна після перемоги. А що далі?

Що треба робити задля того, аби повоєнна відбудова була успішною, та по можливості не впадати в пастку невиправданих очікувань і невірних пріоритетів. Тим, хто не в гуморі, краще не читати.

Читати далі