Крути педали, Сережа!

Вьетнам под бомбардировками переносил под землю всё, что мог, – фабрики пороховые, снарядные, швейные. А надо было не шить под землей, а крутить педали. Как быстро товарищи из ЦК приказали бы привязать за такую рацуху к бамбуку товарища рационализатора?

Читати далі

Чернобаевка – детский лепет по сравнению с Запорожским треугольником

Бермудский треугольник и даже чёрная дыра Чернобаевки – это детский лепет по сравнению с треугольником Новопрокоповка – Вербовое – Очеретоватое. Если вам кажется, что там что-то замедлилось, то вы ошибаетесь.

Читати далі

Санкції на часі. 19.09.2023

Латвія анонсувала депортацію майже 4 тисяч росіян. Литва планує встановити паркан на кордоні з білоруссю навіть на болотах. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 19.09.2023.

Читати далі

Leopard 1. Безцінна допомога

Сьогодні йдеться про кількасот танків на піку – 170 уже пообіцяли, десь до 300 доступні для покупки та модернізації. У перспективі це танків на кілька бригад, які впливатимуть на оперативний рівень конфлікту.

Читати далі

Порошенко вкотре на фронті (фото, відео)

Порошенко привіз комплекс Poseidon у 22-у бригаду, яка веде важкі бої на Бахмутському напрямку. А розвідникам передали два БпЛА «Валькірія», спільно профінансованих Петром Порошенком і Богданом Процишиним.

Читати далі

Апетит приходить під час їжі

Влада заявляє, що оборона і безпека – пріоритет у проекті бюджету на 2024 рік. Видатки Міноборони зменшено на 68,344 млрд грн. На правоохоронні і фіскальні структури видатки кратно зросли. Дивні якісь пріоритети…

Читати далі

«Євросолідарність» закликає залишити військовий ПДФО громадам

З 1 жовтня влада хоче забрати весь податок на доходи фізичних осіб, який сплачують військові за місцем постійної дислокації їх частин, з місцевого самоврядування на спецфонд, де їх безконтрольно витрачатиме центральна влада.

Читати далі

Війна вимагає обʼєднання для Перемоги

Сотня провідних громадських організацій України підписали звернення про те, що вибори і воєнний стан – несумісні. Виборів під час війни не хочуть і громадяни.

Читати далі

Чеченский черный лебедь

Кейс Кадырова ценен для понимания модели развития России в случае смерти Путина. Иными словами, необходимо очень тщательно изучать все, что связано с болезнью главаря Чечни, это ключ к понимания общероссийского политического транзита.

Читати далі

Вісті з фронтів. 19.09.2023 (відео)

На Токмацькому напрямку командування військ противника продовжує свої спроби створити українському угрупуванню військ “флангові проблеми”. Поки безрезультатно.

Читати далі