Санкції на часі. 30.09.2023

Витрати бюджету росії на утримання путіна збільшать на 20%. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 30.09.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 30.09.2023

Сьогодні на численні прохання розклад по чорноморському флоту рф. Де, які кораблі знаходяться й що вони там роблять станом на вечір 29.09.2023 р.

Читати далі

МАГАТЕ закликає росію негайно повернути ЗАЕС під повний контроль України

Під час 67-ї сесії Генеральної конференції Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) відповідну постанову, запропоновану Канадою, Фінляндією та Коста-Рикою, підтримали 69 країн.

Читати далі

BAE Systems в Україні. Як локалізація виробництва легких гармат допоможе у війні

В кінці серпня британська компанія BAE Systems – одна з найбільших у світі корпорацій озброєнь – заявила про відкриття офісу в Україні та початок співпраці з метою виробництва 105-мм легких польових гармат або гаубиць L119 (за американським маркуванням – гаубиць M119).

Читати далі

Сотрудничество ирана и россии. Факты и угрозы

иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера разной степени сближения, но именно в 2022 году они стали угрожающе тесными.

Читати далі

Ніхто не хоче зараз вибачитися?

Навіть на 100% свої для Банкової ДБР і СБУ змушені визнати: вибухи на військових складах у Сватовому в 2015 р., Калинівці в 2017 році були російською диверсією. На звинуваченнях, що це Порошенко особисто підривав склади, базувалася і частина брехливої кампанії 2019 року.

Читати далі

Петро Порошенко став членом Почесної консультативної ради Міжнародного демократичного союзу (IDU)

«Протягом десятиліть політичної кар’єри Президента Порошенка він захищав національний суверенітет, демократію, культуру та верховенство права України перед обличчям російської агресії», – йдеться в офіційному повідомленні IDU.

Читати далі

Новости из США. 28 сентября 2023 года

• Америка идет к шатдауну • Сколько ультраправых республиканцев в Палате Представителей • Провал первых слушаний по фейковому импичменту Байдена • Вторые дебаты республиканских кандидатов в президенты • 30 сенаторов-демократов призвали Менендеса уйти в отставку • Марку Милли устроили овацию • Байден выступил в Аризоне на мероприятии памяти Маккейна

Читати далі