Пентагон оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на $175 млн

Пакет включає «додаткове обладнання ППО, артилерійські боєприпаси, протитанкову зброю, снаряди зі збідненим ураном та інше обладнання, щоб допомогти Україні протистояти у загарбницькій війні з боку Росії».

Читати далі

140-річчя ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова. «Його прогнози збуваються!»

Ким був Дмитро Донцов? Як відбувалося його становлення як ідеолога? Про це у проєкті Радіо Свобода «Історична Свобода» говорили з істориком Олександром Зайцевим, автором досліджень про український інтегральний націоналізм.

Читати далі

«Є дві небезпечні норми». Ексклюзивне інтерв’ю голови НАЗК про е-декларування

На перемовинах з МВФ обговорювалося відкриття декларацій високопосадовців. Це 2 135 осіб. Голова НАЗК впевнений, що ні ЄС, ні МВФ з такими корупційними нормами, які є в кінцевих текстах цих законів, не сприймуть їх імплементацію як виконання вимог наших міжнародних партнерів.

Читати далі

Ми не бидло? Так поверніть свободу слова в Україну

Без свободи слова вся країна буде бидлом. Безправним, від якого ховають засідання Ради, правду про забезпечення Армії, якому згодовують отруйний брехливий марафон контрольованих каналів.

Читати далі

Мін’юст гальмує закупівлю якісної зимової форми

Шановний Денисе, якщо ви до 30.09 не погодите наказ щодо прийняття зимової форми, то відповідальність за неякісний зимовий одяг буде лежати не на Міноборони та Генштабі, а на Мінʼюсті та постачальниках. І на вас, Денисе, особисто.

Читати далі

Антисемитская одержимость путинизма

Никто не понимает какая национальность у российского державного самодура, но ему совершенно не дает покоя еврейское происхождение президента соседней страны.

Читати далі

Санкції на часі. 06.09.2023

росія може націоналізувати великі компанії з так званих “недружніх” країн. Найбільш високий ризик експропріації в компаній із сировинного сектору. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 06.09.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 06.09.2023

Огляд оперативної обстановки на Токмацькому напрямку. Виправлення та уточнення в попередніх оглядах щодо ситуації на Волноваському, Бердянському та Токмацькому напрямках.

Читати далі