Єдність навколо захисту і захисників

Як до вторгнення були цілком конкретні кроки, які треба було робити, так і зараз є речі, які влада зобов’язана зробити, щоб держава вистояла у тривалій війні.

Читати далі

Запорожский треугольник и ресурсная дилемма командования РОВ

Россияне в Запорожской области сейчас, как в своё время на правом берегу Херсонщины. Странно, что они до сих пор этого не понимают? Или понимают, но таков путь… леммингов. 

Читати далі

«В Одесі буде так гарно, що їм і не снилося»

Сьогоднішній черговий варварський удар Кремля по Одесі ще раз довів очевидне: з росіянами немає про що домовлятися, з ними потрібно воювати і перемагати, тримати їх за Уралом.

Читати далі

Кримська генотьба

Росіяни щосили намагаються “не дивитися вгору” і розповідати, що удари по Криму мають лише медійне значення. Але виходить погано.  У тимчасово окупованому Криму йдуть під ніж амбіції колишньої “регіональної наддержави”.

Читати далі

Порошенко везе рекордну партію техніки на Східний фронт (фото, відео)

Рекордну партію техніки на майже 55 млн грн – БПЛА Poseidon та DJI Mavic 3 PRO, тягачі, снайперські приціли Archer та інше спорядження – везе на фронт Петро Порошенко разом з волонтерами.

Читати далі

Санкції на часі. 25.09.2023

Країни Євросоюзу у січні-липні 2023 року збільшили імпорт нафтопродуктів із Азербайджану в 286 разів порівняно з показником за аналогічний період минулого року. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 25.09.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 25.09.2023

Оперативна обстановка на Токмацькому, Донецькому та Бахмутському напрямках. На Токмацькому та Бахмутському напрямках передові підрозділи ЗСУ відновили свої наступальні дії.

Читати далі