По налётам Shahed-136 в сентябре

За первые две недели сентября по Украине было совершено 234 налёта дронов-камикадзе. Рекорд налётов Shahed-136 был установлен в мае – 413. Связано ли это с тем, что россия смогла развернуть у себя производство?

Читати далі

«As long as it takes»

«Поразка України і перемога росії матимуть катастрофічні наслідки для миру в усьому світі» – Урсула фон дер Ляєн. Але острах глобальної нестабільності одночасно стримує безоглядну і одномоментну підтримку України зброєю і боєприпасами.

Читати далі

Не залишатися замкненими в національних кордонах

Для нас після війни мати на сході пояс дружніх держав не менш важливо, аніж виграти війну. Бо роль форпосту героїчна і захоплива, але невдячна: першим палять і руйнують саме тебе. Так було вже не раз, і доцільно припинити цей тред.

Читати далі

Екс-голова Нацбанку Кирило Шевченко звинувачує Зеленського у переслідуваннях

З інтерв’ю американському виданню National File випливає, ніби Зеленський збирається вбити Шевченка. По-перше, Шевченко цього не стверджував, по-друге, National File не видання, по-трете, переслідує Шевченка зовсім не Зеленський.

Читати далі

Препарируем The New York Times

Относительно апокалиптической статьи The New York Times о производстве снарядов и танков в россии, которая уже вторые сутки будоражит неокрепшие умы и ранимые души.

Читати далі

Чи знаєте ви, що таке «Валькірія»?

Чотири борти БПЛА “Валькірія” для 72-ї та 82-ї бригад. Це 1 188 000 гривень. Це гроші, половину яких ми з вами зібрали, а потім Петро Порошенко доплатив другу половину. І тепер на фронті знову працюють льотні екіпажі легендарних бригад.

Читати далі

Санкції на часі. 14.09.2023

Європарламент закликав арештувати активи керівництва Білорусі і передати Україні. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 14.09.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 14.09.2023 (відео)

Огляд сил і засобів противника та оперативна обстановка в Південній операційній зоні, де противник здійснив цілий ряд кроків, спрямованих на підтримання та відновлення рівня бойових спроможностей свого угрупування військ.

Читати далі

Новости из США. 12 сентября 2023 года

• Маккарти объявил о начале расследования в рамках импичмента Байдена • Маккарти как заложник ультраправых • В США нет нового бюджета. Ультраправые против помощи Украине • Чего добиваются ультраправые? • Илон Маск как лицо правых • Что происходит во внутриполитической жизни США?

Читати далі