Ау, державні інституції, ви живі?

Якщо в найближчі години держава в особі будь-якої гілки влади не зупинить дії Держаудитслужби, то Стугни, Корсари, Нептуни, ракети, Богдани тощо будуть виробляти Уряд, Верховна Рада, Держаудитслужба на чолі з Басалаєвою особисто під час своїх засідань.

Читати далі

Зерно розбрату

В Польщі зараз виборча кампанія. Жорстка й не завжди цивілізована. На жаль, українські питання стали її частиною. Це неприємно. Але точно потребує терпіння і діалогу, а не загострення.

Читати далі

Санкції на часі. 20.09.2023

Норвегія запровадить заборону на в’їзд у країну автомобілів з російськими номерами, наразі ведеться розробка нових правил. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 20.09.2023.

Читати далі

Новости из США. 19 сентября 2023 года

• Реакция на выступления в ООН Байдена и Зеленского • Трамп предложил отдать часть территории Украины путину • Милли рассказал, когда закончится война • Прогресса в принятии бюджета пока нет • Байден встретился с лидерами пяти стран Центральной Азии

Читати далі

Звинувачення в корупції переслідують соратників Зеленського – Reuters

У Києві відбуваються гучні звільнення і затримання, але деяких сумнівних чиновників це досі не стосується.

Читати далі

Міністр оборони Умєров підбив підсумки «Рамштайну-15» (фото, відео)

Проведено зустрічі з Міністрами оборони. Започатковано створення Capabilities Coalition (Коаліція спроможностей). Головна мета – підготовка Сил оборони України майбутнього. Україна, Естонія та Люксембург запустили ІТ-коаліцію в рамках «Рамштайну».

Читати далі