Економіка відновлюється, але український бізнес стає похмурішим. П’ять причин, чому це так

Цього року українська економіка почувається значно краще, ніж у перший рік війни, коли вона скоротилася майже на третину. BBC аналізує п’ять основних факторів, які непокоять бізнес.

Читати далі

Косплейщики дедов

Есть такой блогер российский – Куршин. Критиковал потихоньку идущую по плану СВО, писал посты в стиле – эта проклятая война, пора заканчивать. Пока ему в рамках дела “блогеров-очернителей” не завернули ласты товарищи майоры.

Читати далі

Західна публіка має тримати за нас кулаки

Зараз наша стратегічна задача – працювати на підтримку інтересу західної публіки до наших подій. І, до речі, одна 3-я штурмова тут зараз робить більше, ніж мільярдний марафон.

Читати далі

Сигнали Європі

Написи «не наша війна» на стінах будинків у німецьких містах мають пояснення. Так думає пʼята частина суспільства, з тенденцією до розширення. Тому надзвичайно важливі сигнали, які подає Україна.

Читати далі

Санкції на часі. 16.09.2023

Польща після аналогічних рішень країн Балтії та Фінляндії вирішила також заборонити в’їзд автомобілів з російськими номерами з 17 вересня. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 16.09.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 16.09.2023

Противник прагне до кардинальної зміни характеру використання своїх військ у ході проведення ним оборонної операції у Південній операційній зоні. Деякі “узагальнені” зауваження на прикладі Токмацького напрямку.

Читати далі