Простір до сваволі звужується. Пора дорослішати

На адреси Координаційної платформи донорів, прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та ОПУ з Білого дому відправили лист із переліком реформ, які повинна зробити Україна для продовження отримання військової допомоги.

Читати далі

Российская армия – вторая армия гомункулусов в мире после сирийской

Когда в войсках не хватает бронированной техники со средствами оказания огневой поддержки пехоте, таким войскам приходится её лепить из того, что попадается под руку.

Читати далі

Чи зменшила Дія рівень корупції?

Одними лише технологіями монстра корупції нам не здолати, не вірте популістам. Не існує «чарівних Дія-пігулок» чи «срібних Дія-куль». Нам усім доведеться напружитися, бо складні проблеми не мають простих рішень.

Читати далі

Порошенко у свій день народження знову на Східному фронті (фото, відео)

Потужні тягачі, десятки дронів, оптичні приціли та інше спорядження отримали підрозділи Десантно-штурмових і Сухопутних військ ЗС України. Пʼятий Президент каже: це найкращий спосіб відзначити день народження.

Читати далі

З днем народження, Гетьмане!

Дай Боже Вам, Петре Олексійовичу, наснаги, самого міцного здоровʼя та якнайшвидше стати депутатом Європарламенту :-)! Тримайтеся! Ви ж Криголам, така у вас доля – пробивати шлях для інших.

Читати далі

Санкції на часі. 26.09.2023

У Латвії штрафуватимуть водіїв за наліпки «Я – русский» або інші надписи, що висловлюють підтримку військовій агресію рф проти України. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 26.09.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 26.09.2023 (відео)

Дані щодо армійської авіації противника в Південній операційній зоні та сил і засобів угрупувань військ противника на північно-східному та північному стратегічних напрямках.

Читати далі