Гривня укріплюється, і це турбує міністра фінансів

Те, чим НБУ пишається, що готівковий та картковий курси не особливо відхиляються від офіційного, фіксованого, то для Мінфіна погано, і головний біль.

Читати далі

Бердянск, не теряй надежды

Комментарий к мнению директора по анализу Разведуправления Минобороны США Трента Мола о том, что СОУ до конца 2023 года с вероятностью 40-50% прорвут оставшиеся линии обороны РОВ.

Читати далі

Москва без нафти

У Росії – паливна криза. Ціни на пальне на багатьох заправках стрімко зросли, а на півдні Росії (тобто в аграрних регіонах) пальне зникло взагалі. І це вже не чутки, проблему з нафтопродуктами визнали на засіданні уряду РФ.

Читати далі

Санкції на часі. 11.09.2023

Через мобілізацію та призов до армії у необоронних галузях росії посилився дефіцит працівників, особливо відчутний у ІТ-сфері після масового виїзду фахівців з країни. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 11.09.2023.

Читати далі

Фінансова відповідальність рф має суттєво посилюватись

На жаль, за півтора року війни очікування щодо падіння економіки рф не виправдались, і зараз держава агресорка-терористка продовжує заробляти не менше, ніж до 24 лютого 2022 року.

Читати далі

ГУР: Україна повернула під контроль так звані «Вишки Бойка» (фото, відео)

Унікальні документальні кадри таємної спецоперації ГУР МО України на газовидобувних платформах у Чорному морі!Під час проведення операції спецпризначенцям вдалося захопити цінні трофеї.

Читати далі

Зуби Суровікіна. Куди рухається «Таврія»?

Токмацький напрямок є найгарячішим сьогодні, а ГШ інформує суспільство дуже лапідарно. Загальна картина почала вимальовуватися ближче до середини серпня. Ми ж швиденько пробіжимось по подіях вересня.

Читати далі