Навчальному центру потрібні турнікети. Багато

Вони майже гарантовано не будуть рятувати життя на полі боя, але завдяки їм кожен боєць буде вміти накласти турнікет собі та побратиму в бою. Саме вміти, а не знати в теорії. Дякуємо всім, хто допомагає.

Читати далі

В черзі 93 контейнери для лазне-пральних комплексів (фото, відео)

Ми “економимо”, отримуючи контейнери з військ. Ми “економимо”, отримуючи мільйони у вигляді допомоги від Порошенка. Ми “економимо”, постійно шукаючи найкращі ціни на компоненти. Але нам все одно страшенно не вистачає ресурсів. Реквізити не мінялись. Будемо вдячні! 

Читати далі

Санкції на часі. 05.09.2023

США, Велика Британія та країни ЄС чинитимуть тиск на Об’єднані Арабські Емірати з вимогою припинити незаконну торгівлю з росією. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 05.09.2023.

Читати далі

Новий сезон культового серіалу «Особливості закупівлі в Міноборони»

Обороноздатність країни під загрозою! Закликаю Дениса Шмигаля вийти з анабіозу. Міністра юстиції Дениса Малюська включитися в роботу. КМУ врегулювати на рівні підзаконних актів правову колізію, яку вони своїми руками створили.

Читати далі

Горят «потёмкинские деревни» российского ВПК

В россии скандал – к условным срокам приговорены топ-менеджеры концерна “Тракторные заводы”, занимающегося созданием не имеющей аналогов в мире БМП “Курганец-25”.

Читати далі

Вісті з фронтів. 05.09.2023 (відео)

На Токмацькому напрямку російське командування прагне створити флангам українського ударного угрупування реальну загрозу, що об’єктивно послаблює “пробивні” спроможності ЗСУ по основній дирекції на с. Очеретувате.

Читати далі