Слугам і уряду все не йметься

Мінфін пропонує забрати надходження з податку на доходи фізосіб із місцевих бюджетів, що скоротить надходження громад на чверть. Центральний бюджет уже зʼїли, то заряться на гроші громад.

Читати далі

Дороги великого міста

Є щось трохи дивне у тому, що старі камуфльовані машини їдуть на фронт, щоб нові та блискучі іграшки циніків розривали тишу нічного міста своїм басистим ревінням. В єдиному марафоні картина більш оптимістична.

Читати далі

Без легализации контроля не бывает

Хотите, чтобы охреневших депутатов спецназ за яйца ловил? Это вопрос отношения. И начинать надо с закона о лоббизме. Если хочешь работать в данной сфере, будь добр, раз в год подай отчет и живи на честно заработанные средства.

Читати далі

Європарламент закликав Зеленського ветувати закон про декларування

Крім того, Європарламент закликає посилити відповідальність за брехню у деклараціях. Але Зеленський в анабіозі. Він не реагує ніяк.

Читати далі

Кто ударил по Константиновке? (видео)

Почему расследователи, обвиняющие Украину в этом ударе, игнорируют противоположные факты, куда ярче свидетельствующие о том, что ракета скорее была российская от ЗРК С-400, нежели эфемерная AGM-88?

Читати далі

Похоронные хроники московии 08.09.2023

Совокупность данных о потерях рф указывает, что новая масштабная волна мобилизации в рф неизбежна, в вялотекущем режиме необходимый ресурс они не собирают.

Читати далі

Петро Порошенко знову на Східному фронті (фото, відео)

«Завдяки вашим внескам в ГО «Справа Громад» та підтримці Фонду Порошенка сьогодні отримали техніку, крила та інші засоби 4 бригади, а загальний обсяг допомоги ЗСУ вже вимірюється мільярдами», – артилерист Валерій Прозапас.

Читати далі

Пазурі для котячих

Корпорація Rheinmetall поставила до України першу партію 35-мм снарядів до ЗСУ “Гепард”. Цього року за планом 40.000, наступного 150.000. Добре бути по правильний бік від нової залізної завіси.

Читати далі

Санкції на часі. 08.09.2023

Для розвитку мобільних мереж зв’язку в росії тільки в 2023 операторам не вистачає близько 50 тис. базових станцій. Китайське обладнання загрожує збоями зв’язку в росії. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 08.09.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 08.09.2023

Командування противника досить завчасно почало формування ешелону військ (сил) прикриття м. Токмак. Противник намагається звузити смугу прориву передовими підрозділами ЗСУ першої позиції його головного рубежу оборони.

Читати далі

Новости из США. 7 сентября 2023 года

• Визит госсекретаря Блинкена в Украину и новые пакеты американской помощи • Два лидера группировки «proud boys» приговорены к заключение за мятеж 6 января 2021 года • Экс-советник Трампа по экономическим вопросам Питер Наварро признан виновным в неуважении к Конгрессу

Читати далі