Хто здав Південь? ВВС з’ясувала деталі найрезонанснішого розслідування війни з Росією

ДБР веде слідство щодо обставин, які сприяли швидкому захопленню Росією частини півдня України. Допитували командувачів, говорили з Залужним. У вузьких політичних колах цю справу вже називають «справою Залужного».

Читати далі

«Неуражений» Самум і російські шахеди

• Штопаний Самум вийде в море не раніше січня 2024 року. • “Любовні шашні” між Кремлем та іранськими аятолами.

Читати далі

Зустрічі Петра Порошенка на Сході та дорогою зі Сходу (фото, відео)

79-й ОДШБр привезли «малюка» Foden і смаколики від Рошену, 206-му ОбТрО – квадрокоптери DJI Mavic, а волонтерському кафе «Чумацький шлях» подружжя Біловолів на донецькому шляху – лазню.

Читати далі

Підсумки «Рамштайну-15» (фото, відео, брифінг)

Брифінг міністра оборони США Ллойда Остіна та голови Об’єднаного комітету начальників штабів США генерала Марка Міллі за підсумками засідання Контактної групи з оборони України в форматі “Рамштайн” 19 вересня.

Читати далі

Санкції на часі. 21.09.2023

російська система ГЛОНАСС, яка повинна була стати альтернативою американській GPS, виявилася на межі технологічного колапсу. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 21.09.2023.

Читати далі

Не ховайтеся за військовими

Не намагайтесь перекласти відповідальність на військових. Вони зробили все і навіть більше, щоб Україна встояла попри всі проблеми з підготовкою до оборони при кричущих ознаках вторгнення, що насувається.

Читати далі