Мы когда-нибудь доживём до такого? (фото, видео)

Чтобы первые лица страны сами носили свои баулы и жили по закону? Чтобы можно было смотреть на своего премьера с гордостью и уважением? Чтобы на велосипеде, как в кино про Голобородько, а не кортежем из двух десятков машин?

Читати далі

Учні

Це як новий рівень у комп’ютерній грі. Вчора ти літав, розвідував і корегував сам. Сьогодні літають, розвідують і корегують твої учні. Десятки твоїх учнів. Ті, кого ми навчили. Вони проходять. Вони йдуть на фронт. Вони йдуть перемагати.

Читати далі

Над Карабахом заходит солнце, но полумесяц отражает ярко

В последние дни резко обострилась ситуация в районе Карабаха, и многие аналитики поспешили заговорить о том, что в воздухе запахло новой большой войной на Южном Кавказе.

Читати далі

Так що там у Міністерстві оборони? (відео)

Маю надію, що новий очільник Міноборони має дійсно зелене світло на проведення системної реформи та буде викорінювати корупцію системно та послідовно. Але в цьому разі на нас чекають кадрові зміни в МО.

Читати далі

Порошенко на Східному фронті. День другий (фото, відео)

Порошенко відвідав легендарних «едельвейсів», 21-й ОМПБ «Сармат» і 148-у бригаду ДШВ. «Допомагати тихо не мотивує інших робити аналогічні справи. Тож ми не зупинимося допомагати та говорити про це аж до нашої Перемоги» – Порошенко.

Читати далі

Санкції на часі. 10.09.2023

Україна отримала першу партію ядерного палива зі США. Таким чином Україна зробила крок для закінчення російської монополії. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 10.09.2023.

Читати далі

Виборчий російський фарс

Дійство «єдіний день вибаров» протягом 3-х днів привертає увагу елементами зґвалтування демократії, яких категорично треба уникати, як би комусь не хотілось їх запозичити.

Читати далі

Удары Shahed-136

За 10 дней сентября российскими оккупантами было применено 168 иранских дронов-камикадзе Shahed-136. Это больше чем за весь август – 167, и немногим меньше чем за весь июнь – 197.

Читати далі

Вісті з фронтів. 10.09.2023

Огляд оперативної обстановки в Південній операційній зоні, а саме на Токмацькому та Бердянському напрямках. Поточні артилерійські повідомлення по цих напрямках.

Читати далі