Шанувати військових

Війна ще триває і триватиме немало. Тож дедалі важливішим для українського суспільства є ставлення до військових. Не лише парадно-пафосного захоплення абстрактними Воїнами – цього недостатньо.

Читати далі

1 500 військових чекають

Осінь вже почалася. Гаряча вода та можливість випрати речі цінуватимуться на вагу золота. А три лазне-пральних комплекси залишилися стояти на землі. Ми не зібрали грошей для викупу причепів.

Читати далі

Стратегія та мобілізація

Опираючись на прогноз щодо термінів гарячої фази війни, на сценарії щодо нашої підтримки і нашої відповіді на них, ми маємо розробляти стратегію мобілізації. Зараз замість мобілізаційної стратегії ми бачимо лише емоційні спічі, позбавлені логіки та фактів, або недолуге загравання з електоратом.

Читати далі

Як у Китаї зник міністр оборони

Тайвань може видохнути, принаймні на деякий час. Партійна тєлєга десять років із розповідями про аналоговнети вела Китай кудись не туди.

Читати далі

Чому ми не даємо Україні те, що їй потрібно?

“Досить тупцювань на місці і побоювань перед путіним! США та інший Захід мусять рішучіше допомагати Києву, бо йдеться і про безпеку Заходу”, – переклад великої статті колишнього британського прем’єра Бориса Джонсона для видання The Spectator.

Читати далі

Війна як скрепа

“Постійний стан війни” сприяє суперцентралізації імперії і утриманню регіональних еліт, які центр просто грабує, від сепаратизму. Так що війни триватимуть до розпаду цієї скрепи…

Читати далі

Геополитическая покинутость Кремля

Сущность текущего момента состоит в том, что происходит скатывание Москвы во всеобъемлющую зависимость от азиатских игроков на фоне стремительного отката на европейском направлении.

Читати далі

Санкції на часі. 17.09.2023

Прямі військові витрати та вартість втраченої техніки рф за 18 місяців війни (з 24.02.2022 по 24.08.2023) становлять близько $167,3 млрд. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 17.09.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 17.09.2023

В інформаційному середовищі почали циркулювати прогнози щодо можливого широкомасштабного наступу противника на Куп’янському напрямку. Що там відбувається, масштаб наявних там загроз.

Читати далі