О корабле и подлодке, с которыми что-то случилось этой ночью в Севастополе

БДК “Минск” восстановлению не подлежит. С учётом данного факта возрастает доля доверия к информации об уничтожении, а не повреждении подлодки “Ростов-на-Дону”, повреждении ещё двух кораблей и реальных потерях л.с.

Читати далі

Протистояти табору диктаторів

Агресія росії проти України – це не лише прояв російського імперіалізму, але і ключовий епізод війни диктатур проти демократій. Такий погляд збільшує мотивацію для Вільного Світу допомагати Україні. Але й Україна має виключно демонструвати, що є саме демократією. Це стає питанням виживання. 

Читати далі

«Президент винний» – українці

Народ вважає відповідальним за корупцію в уряді і військових адміністраціях Зеленського. Це реальність. Зеленій владі час навчитися з нею жити. Скандалів і карколомних рейтингів буде тільки більше.

Читати далі

«Катування є частиною державної політики РФ» – ООН

Спеціальна доповідачка ООН з питань тортур Еліс Джилл Едвардс заявила, що катування офіцерами рф українських цивільних і військовополонених досягли такого рівня, що це явно систематична політика, схвалена державою.

Читати далі

Порошенко привіз БПЛА Poseidon і потужні тягачі штурмовому полку ДШВ (фото, відео)

Фонд Порошенка спільно з громадою Житомира профінансували для 78-го штурмового полку «Ґерць» комплекс БПЛА Poseidon. Загальна кількість переданих ЗСУ комплексів БПЛА Poseidon – 18. Вартості кожного – 15 мільйонів гривень.

Читати далі

Севастополь. Чудова операція українських ВПС

Опрацювати інфраструктуру ЧФ, де в сухому доку стояли носій “Калібрів” і великий десантний корабель, – це влучило куди слід, легітимна ціль. Ми не втомимося пояснювати кремлівським дикунам основи гуманітарного права. За 18 місяців мало б нарешті дійти.

Читати далі

Санкції на часі. 13.09.2023

Усі країни Балтії заборонили в’їзд авто з номерами рф: 13 вересня до рішення приєдналась Естонія. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 13.09.2023.

Читати далі