Порохоботи казали правду

Коломойського не засудять. Бо вийде так, що підтвердиться все, в чому Зекоманду звинувачували порохоботи, і що все оточення і всі прихильники Зеленського, пов’язані з Коломойським, були спільниками фінансового топ-шахрая.

Читати далі

Росгвардию вооружат танками – кому бояться или чего боятся в россии?

Вооружение Росгвардии танками и артиллерией – это самый яркий признак надвигающейся внутренней дестабилизации россии и погружения её в хаос. Назад в 90-е! А то и похлеще… 

Читати далі

Порошенко зареєстрував законопроєкт про спрощене отримання статусу УБД

Понад 850 тисяч бійців досі не отримали посвідчення через складну заплутану бюрократичну процедуру. Вся процедура отримання статусу УБД має тривати не більше шести днів і проводитись в електронному вигляді, переконані автори законопроєкту.

Читати далі

В Офісі президента мають декларуватися всі!

Депутати сільрад мають декларуватися, а пани з ОП і держпідприємств – ні. Це сором державної служби, коли державну політику з доступом до держтаємниць і з голосом за всю державу визначають люди без жодного статусу і відповідальності.

Читати далі

Санкції на часі. 04.09.2023

Кіпрські «золоті паспорти» російських олігархів, які потрапили під санкції, перебувають у «процесі» анулювання. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 04.09.2023.

Читати далі

Польща почала висилати українських ухилянтів або тих, хто їм допомагає

Попередньо, до такої категорії підпадає 80 тисяч осіб. Для цього Україна має оформити міжнародний ордер на арешт кожного з них. Відповідно до угоди Польщі з Україною, вже видано кількох українців, які переправляли ухилянтів до Європи.

Читати далі

Гибель остаточной империи

Имперское перенапряжение сгубило Россию. Состояние ослабления хорошо считывается ближайшими российскими соседями. Так низко Россия ещё не падала, но красных линий в этом более нет.

Читати далі

Пращники з зеленого континенту

Нестача тактичної ППО – прогалина Сил оборони.  Ця війна спричинила справжній ренесанс малої зенітної артилерії – виявилося, що навіть перший світ трохи втомився стріляти ракетами вартістю квартири у Києві по нескінченних “Шахедах” та “Орланах”.

Читати далі