Петро Порошенко здійснить візит до Королівства Швеція

Порошенко візьме участь у щорічній міжнародній безпековій конференції, яка збере провідних представників військово-політичних кіл країн ЄС та НАТО, та проведе низку двосторонніх зустрічей.

Читати далі

Порошенко зустрівся з європарламентарями з Литви та Бельгії (фото, відео)

Євродепутати з зацікавленістю оглянули техніку, яку вже готують до поїздки на Східний фронт. Вони кажуть, що приїхали в Україну не лише як політики, а й як волонтери, і що досвід «Справи Громад» і «Євросолідарності» вражає.

Читати далі

Чому Крим поки що «досить далекий»

На даний момент «питання Півдня» (включаючи Крим) у стратегічному відношенні, швидше за все, є одним із вирішальних по відношенню до ходу та змісту всієї війни.

Читати далі

Санкції на часі. 23.09.2023

Влада Австралії підтримує вимогу Президента України про позбавлення росії права вето в Раді Безпеки ООН. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 23.09.2023.

Читати далі

Новости из США. 21 сентября 2023 года

• Зеленский в Вашингтоне провел встречи с Байденом, в Конгрессе и с министром обороны Остином • Салливан о деньгах для помощи Украине • Прогресса в принятии ни бюджета нет, страна идет к шатдауну • Ультраправые и помощь Украине • Генерал Чарльз Браун сменит 1 октября Марка Милли на посту председателя Объединенного комитета начальников штабов

Читати далі