Кто-то знает украинскую вариацию сказки о Крысолове?

История о Крысолове, который своей дудочкой увел из города детей жителей города, посчитавших, что “легкое” избавление от крыс не стоит той платы, которая была обещана за работу. История о Крысолове – это история не о том, что Крысолов аморален. Это история о том, что надо держать слово. Это история о том, что не надо быть жлобами и кидалами. Это история о том, что жлобство и кидки выходят боком. Есть у нас такое – сказка, рассказ, книга, фильм, песня – не важно в какой форме? Или как раз потому, что нет, мы и проживаем этот урок в реальности? 

Поділитися:
Share
Читати далі

PROстыми словами – 01.05.2021

Кыргызстан и Таджикистан перестреливаются. Погибли люди, загорелись дома. Кыргызстан заявляет о 13 погибших, в том числе 12-летнем ребенке. Эти страны, как и Россия, входят в один военный блок – ОДКБ. Но в отличие от НАТО, здесь все понарошку – потому что модератор не США, а Россия. И сама Россия, как в случае с Арменией и Азербайджаном, может поставлять оружие одному или обоим участникам вооруженного конфликта. Может показывать озабоченность лицом Лаврова, надежду на мир усами Пескова, но приказами Шойгу будет делаться новая война.

Поділитися:
Share
Читати далі

За міжнародні комунікації ОПи можна не хвилюватися

То ця пані фсьо? Ні, вона аж ніяк ще не фсьо. Запасайтеся терпінням – ганьби ще буде дуууже багато. В ОПі заявили, що потішна пані й надалі працюватиме з ними, але вже не буде смішити нас своїми запльотами біля першої Бубочки країни. Тепер вона стане займатися… Набрали в легені повітря, присіли, приготувалися… тепер вона буде займатися міжнародними комунікаціями!!!

Поділитися:
Share
Читати далі

Если что-то пахнет распилом и выглядит как распил, то обычно это он и есть

Прочитал внимательно доктрину ВМС Украины, которую выложила пресс-служба МО и в АрмииИнформ была статья. Несколько раз отбил себе лицо. В прошлый раз планировали к 2020 году подводные лодки и в этот раз будем к 2030. Если мы уже забираем из пенсий, социалки, из поддержки рождаемости (40.000 за рождение ребенка годами не индексируются) 5.7% ВВП на силовиков, то можно хотя бы тратить их разумно. Без вертолетов Ирокез и подводных лодок.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко закликає владу відреагувати на санкції Росії проти офіційних осіб Євросоюзу

30 квітня Росія ввела санкції проти восьми представників ЄС. У тому числі в санкційний список потрапив глава Європарламенту Давид Сассолі. «Російська зухвалість не має меж. Внесення до свого санкційного списку офіційних осіб ЄС в черговий раз демонструє відсутність намірів Москви змінювати свою поведінку. Кремль продовжує свідомо збільшувати рівень напруги та розкручувати ескалацію. Відповідь Києва на цей путінський крок проти ЄС має бути чітка і тверда. Треба солідаризуватися з трансатлантичним світом в єдиному фронті засудження російського агресора і підтримки наших справжніх друзів!» – написав Петро Порошенко у Facebook.

Поділитися:
Share
Читати далі

Тактика ОПУ перед началом переговорного процесса с США

Тактика ОП очень проста. Это создание новой точки ноль перед началом переговорного процесса с США. По их мнению, все, что было атаковано до точки ноль, захвачено, а дальше уже можно обговаривать, с каким темпом от этой точки можно отходить. Ну, типа, ок, мы поменяем главу НБУ, но во главе Привата должен точно стоять человек, который не продастся Коломойскому. А уж мы тут в ОП знаем всех, кто продался Коломойскому, как родных, потому мы и решим, кого назначать.

Поділитися:
Share
Читати далі

«ОПЗЖ» в Маріуполі закликає збирати дані ветеранів АТО

Дослівно ОПЗЖ закликає мешканців Маріуполя: записати всі адреси та дані знайомих “націонал-радикалів”, членів та активістів “помаранчевих партій”, пропагандистів, ветеранів АТО і членів їхніх сімей; зберегти все це на випадок початку воєнних дій, коли інформацію можна буде передати поліції або органам “законно обраної влади”; сусідам, родичам, дітям і онукам потрібно пояснювати, що війні та крові не місце в Маріуполі. Міський голова Вадим Бойченко дав доручення профільним підрозділам міської ради звернутися до СБУ для дачі оцінки даного факту та притягування до відповідальності винних.

Поділитися:
Share
Читати далі

У Болгарії перевіряють причетність агентів ГРУ до вибухів на арсеналах

Болгарська прокуратура збирає докази можливої причетності шістьох росіян до чотирьох вибухів на складах зброї в країні в 2011-2020 роках. Як сказала 28 квітня, речниця прокуратури Сійка Мілева, озброєння з цих складів повинні були експортувати до України та Грузії. Прокурори припускають існування зв’язку між вибухами в Болгарії, спробою отруєння торгівця зброєю Еміліана Гебрева та вибухами на складі боєприпасів в чеському населеному пункті Врбетіце в 2014 році.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зміна механізму ПСО: Укргідроенерго отримає збиток у 2,3 млрд гривень

«Фактично ми отримали нову, так звану, фінансову модель ПСО. Коли ми вимушені витрачати отриманий дохід компанії. Продавати дешевше, заради того, щоб купити дорожче у приватного виробника. Це не має нічого спільного з економікою, і така модель не передбачає розвитку. Але це рішення акціонера і компанія вимушена його виконувати», – зазначає заступник гендиректора Укргідроенерго Богдан Сухецький. В умовах значної заборгованості з боку НЕК «Укренерго» в розмірі 2,4 млрд грн, ПрАТ «Укргідроенерго» опиниться в ситуації, коли не зможе виконувати свої зобов’язання не тільки щодо сплати обов’язкових платежів за новим механізмом ПСО, а також зобов’язання перед МФО та перед державою щодо сплати податків, дивідендів та інших обов’язкових платежів до державного бюджету.

Поділитися:
Share
Читати далі

Всі члени наглядової ради «Нафтогазу» подали у відставку

«Відповідно до корпоративних процедур, які діють наразі в Компанії, припинення повноважень набуде чинності 14 травня 2021 року. Ми провели зустріч з новопризначеним керівником та членами правління. Останні висловили свою занепокоєність стосовно можливості виконувати свої повноваження надалі. Наглядова рада скористається наступними двома тижнями для надання підтримки Компанії, наскільки це можливо, і щоб забезпечити належну передачу повноважень, та поінформує акціонера щодо деталей на початку наступного тижня», – йдеться у Заяві наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

Поділитися:
Share
Читати далі

Побудка с утренней Таней. 1.05.2021

– Международные кредиторы Украины и Европейский союз ожидаемо ох… были обескуражены отставкой Коболева и этими дешевыми мансами с получасовым выключением полномочий наглядовой рады.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео