Петро Порошенко передав $100 тисяч на будівництво нового Колегіуму Українського католицького університету

«Український католицький університет, створений майже 20 років тому у Львові, стабільно перебуває на найвищий сходинках українських освітніх рейтингів, дає якісну освіту не лише в гуманітаристиці, а й в ІТ, бізнес-менеджменті, в управлінні державним і суспільними процесами. Поза сумнівом, це навчальний заклад ХХІ століття, орієнтований на практику і на успіх його випускників у найрізноманітніших сферах діяльності», – констатує Порошенко. Великим канцлером УКУ є Глава УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав (Шевчук), Президент УКУ – Архиєпископ і Митрополит Філадельфійський УГКЦ у США Борис (Гудзяк).

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з Послом Ізраїлю в Україні (фото)

Петро Порошенко висловив глибоке занепокоєння у зв’язку із найгострішим з 2014 року загостренням ситуації в Східному Єрусалимі, Секторі Газа та на Західному березі, що має наслідком людські жертви. Він підтримав право Ізраїлю на самооборону, як і будь-якої держави відповідно до Статуту ООН. Окрему увагу під час зустрічі було приділено безпековій ситуації на Донбасі. Зазначено на важливості консолідації міжнародних зусиль для припинення триваючої російської агресії проти України. Обговорено шляхи можливої співпраці в питанні протидії пандемії коронавірусу. Співрозмовники привітали початок дії з 1 січня 2021 року підписаної п’ятим Президентом України Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем і наголосили на важливості максимального використання її потенціалу.

Читати далі

Ермак продолжает захват всех украинских государственных активов

Месяц назад я уже писал вам про рейдерство в Национальном Депозитарии Украины. Там тоже, как в Нафтогазе, снесли Набсовет НДУ, чтобы назначить нового главу НДУ. И что бы там не говорили приспособленцы, которые трясутся за свои места, атака на корпоративную реформу – это не хозяйственная проблема, и перераспределение долей акций не поможет. И это проблема не законодательная и не нормативная, это ПОЛИТИЧЕСКАЯ ПРОБЛЕМА. Зовут эту проблему – глава Офиса Президента Зеленского Андрей Ермак. 

Читати далі

Замість підвищення пенсій – стрімке зростання дефіциту Пенсійного фонду

Ми маємо прямий наслідок непрофесійності та безвідповідальності нинішньої влади: лише після 4 місяців – тобто всього третини бюджетного року – ПФУ уже має дефіцит коштів (7,6 млрд грн) цілком співставний  із сумою, на яку між першим та другим читанням Держбюджету-2021 урядом було зменшено видатки на ПФУ (8,5 млрд грн).

Читати далі

Особисте кладовище Зеленського

Науковці України та США вважають, що офіційна статистика смертності через коронавірус в Україні занижена втричі. Поки українців годують черговими фантазіями про вакцинацію більшості населення, поставки мільйонів доз американської вакцини, не зроблено головне – не забезпечені та не укомплектовані лікарні, відсутнє виявлення ланцюгів розповсюдження вірусу та не організоване масове тестування. А поки цього не буде зроблено, українці, на жаль, будуть й надалі хворіти та вмирати. 

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 14.05.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Протягом останніх трьох днів бойовики руху ХАМАС з території Сектора Гази випустили у бік Ізраїлю 1730 ракет. Прем’єр-міністр Ізраїлю Б. Нетаньяху оголосив, що військова операція, яка почалася у Секторі Гази, триватиме до відновлення миру і безпеки в країні. США продовжують виведення військ з Афганістану за затвердженим планом.

Читати далі

Новости из США. 12-13 мая 2021 года

Центр по контролю над опасными заболеваниями объявил, что американцы, полностью вакцинированные от коронавируса, могут больше не надевать маски и не соблюдать социальную дистанцию в 6 футов ни на открытом воздухе, ни в помещении. Исключением из этого правила остаются общественный транспорт, включая самолеты, где маски остаются обязательными для всех, и очень большие скопления людей.

Читати далі

Реальные причины увольнения Коболева

Тут в СМИ прошла новость «Кабмин принял решение для получения миллиардов “Нафтогаза” в бюджет». Давайте я вам сейчас детально объясню, что происходит, и почему это зашквар размером с Эверест. Власть ворует, формируется дефицит бюджета. Реформ нет, денег от МВФ мы не получаем, вот и приходится закрывать дыры в бюджете ЛЮБЫМИ способами. И вот Кабмин придумал как это сделать – принять постанову. Но эта постанова НЕ СООТВЕТСТВУЕТ ЗАКОНАМ УКРАИНЫ. К такому выводу пришел ДАЖЕ секретариат Кабмина. Но Шмыгалю, Зеленскому и Ермаку похрен на Законы Украины. ИМ НУЖНЫ ДЕНЬГИ И НУЖНЫ ОНИ СЕЙЧАС. Поэтому и поменяли по беспределу менеджмент в Нафтогазе, потому что на месте СЕО компании им нужна послушная обезьянка, которая козырнет и скажет “есть, господин” и переведет деньги в бюджет, и компания останется без ресурсов.

Читати далі

«Роснєфть» повертається в Україну

«Роснєфть» знайшла компанію, яка найближчим часом почне перепродавати її нафтопродукти в Україні. Звісно, «Роснєфть» муситиме свої продукти посереднику продавати з певною знижкою і програє по ціні. Натомість вона виграє на обсязі. Україна складала 22% ринку «Роснєфті», втрачати його собі дорожче. Хоч зі знижкою, а за ринок треба триматися

Читати далі

Побудка с утренней Таней. 14.05.2021

Одни красавцы делают вид, что прессуют Упыря и собирают на этом рейтинговые дивиденды. Другие красапеты, упырёвые однопартийцы, купаются в овациях сторонников, кагбэ преследуемые властью по политическим мотивам.

Читати далі

НАН України: Огляд епідемічної ситуації в Україні за 27 квітня-12 травня 2021 року (інфографіка)

За період травневих свят динаміка зменшення кількості нових виявлених випадків, смертей та госпіталізацій прискорилася. Зниження відбувається в усіх областях України. Значною мірою це пов’язано з великою кількістю вихідних і святкових днів. Під час свят менше людей госпіталізують, менше тестують, а дані про летальні випадки вносяться зі значними затримками. Через це важко оцінити справжню епідемічну динаміку в цей період. Протягом наступного тижня можна очікувати незначне збільшення кількості нових виявлень та летальних випадків в офіційній статистиці. Це пов’язано не з погіршенням епідемічної динаміки, а зі стабілізацією систем збору й обробки інформації та поверненням до попередніх тенденцій.

Читати далі
Усі відео