Між правими та лівими, між багатими та дурними

Всі оці рухи у напрямку регуляції цін на бензин, підвищенню податків для багатих, заборони ринку землі, втручанню держави у внутрішньосімейні стосунки – називається лі-вац-тво, і абсолютно пофіг, чи у вас на руці набита свастика, чи на лацкані піджаку значок «правої партії». Ліві – за те, щоб держава вирішувала за людей, праві – за те, що дорослі люди можуть якось вирішувати самі. Правий підхід – це про Німеччину, США, Британію, Японію, Сингапур. Лівацтво – це про Венесуелу, Кубу, Північну Корею, СРСР, і тепер про Україну.

Читати далі

Хто насмілиться бути проти Міністерства хліба чи щастя?

Виходячи з наміру Володимира Олександровича під час своєї підсумкової прес-конференції за два роки бездіяльності дати старт президентським перегонам, пропоную повернутися до ідеї створення міністерств за важливими для президента напрямками. Окремо слід ввести посаду віце-прем’єр-міністра-хранителя рейтингу і популярності, а також прем’єр-міністра по боротьбі зі схемами і потоками. Результату від цього буде традиційно нуль, зате мінімум рік паузи і подальшого бардаку гарантовано. Кожен день безладу для усіх генерує 1-3 млрд грн тіньових «доходів» для декількох утаємничених осіб. А там можна і на другий термін переобратися. Або перший отримати.

Читати далі

Порошенки разом з депутатами «ЄвроСолідарності» вшанували пам’ять жертв політичних репресій (фото, відео)

«У нас, на жаль, багато, у тому числі і серед старшого покоління, є людей, які аналізують «плюси і мінуси» Радянського Союзу. Приїдьте сюди, у Биківню. Побудьте пару годин. І кожен хрест серед десятків тисяч хрестів тут буде відповіддю вам на «потужні плюси СРСР». Звідси, у тому числі, починається державність. І таких місць по Україні десятки. Від Франківська і Львова — до Донецька і Полтави. І дуже важливо, щоб кожен травневий день на місцях масових поховань жертв тоталітарного режиму були молоді українці. Важливо, щоб це було потужне щеплення від Російської імперії та потужний стимул для нашого повернення у Європу, для нашого руху у Європейський Союз, у НАТО», – наголосив Петро Порошенко.

Читати далі

Робоча поїздка Петра Порошенка до Львова (фото, відео)

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» під час поїздки у Львів взяв участь у Форумі депутатів ЄС Львівщини, побував в Українському католицькому університеті та Львівському Державному Ліцеї Імені Героїв Крут. «Дорогий мій Львове, улюблені мої львів’яни, дякую вам за теплий прийом та потужну підтримку. За патріотизм та віру в Україну! Сьогодні був дуже насичений та плідний день у Львові, але надзвичайно приємний. Мушу зізнатися: за довгу карантинну зиму невимовно скучив за містом Лева та львів’янами. Дякую вам за такий великий заряд енергії та ваші посмішки. Все буде Україна!» – написав Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Читати далі
Усі відео