Сором крізь сказ (відео)

Ну, ок, чувак історії не знає і жодної дати не пам’ятає: щось там трапилося в XVIII сторіччі, потім радянські часи, потім незалежність, Майдан, війна. Але можна ж елементарно підготувати якісний виступ Президента і йому його напам’ять завчити, щоб 5 хвилин сорому перетворилися на 5 хвилин гордості? Чи він думає, що його запросили, бо він «красІвий»? Хоча, що можна очікувати від пародії совка на Президента? Як перед світовими лідерами за нього невдобно…

Поділитися:
Share
Читати далі

Цирк міг завершитися, не розпочавшись

3 травня 2021 року був World Press Freedom Day. Світові лідери і просто лідери привітали незалежні ЗМІ, які стоять на сторожі демократії, надаючи правдиву інформацію, що допомагає громадянам боротися з корупцією, захищати права людини та протистояти дезінформації. Лідери привітали, Зеленський – ні. Зеленський добре розуміє, що якби найвпливовіші ЗМІ України були незалежні, то він би ніколи не став президентом. Бо свобода і об’єктивність преси – це завжди виклик для самодурів і корупціонерів. Тому не було ні заяви, ні привітання від Президента України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Лютые новости – 04.05.2021

К нам едет доктор. Противоправное увольнение Коболева запускает цепную реакцию. Председатель наблюдательного совета Клэр Споттисвуд объяснила этот шаг “тотальным уничтожением корпоративного управления”, а МВФ отозвал своего спецпредставителя, который отвечал за корпоративную реформу в Украине. Собственно, Блинкен едет в Украину, чтобы спросить зеленского: What do you f*ck, Mr. President? Вы с Украиной или на Ростов собрались?

Поділитися:
Share
Читати далі

Воспитание рабов

Московский поп Онуфрий в Киеве бросал яйца в толпу прихожан, яйца падали на пол, наверное, с пола их и поднимали, кому-то было весело… Субъективно, предназначение таких мест как церковь могло бы быть в том, чтобы дать пришедшему человеку и веру в себя и силы для преодоления несчастий. А когда тебе как в московской церкви швыряют, словно блин с лопаты, утверждение, что ты – раб, что ты слаб, что вот тебе яйца с пола, вот тебе на коленях постоять и вытереть лбом пыль…

Поділитися:
Share
Читати далі

Уроки из 2014-го вынесли и мы, и наш враг

Пока мы традиционно выясняем к годовщине начала войны, кто больший майдановец, патриот и спаситель некоторых городов юго-востока от ватников, “вони працюють”. Тихой сапой работают в информационном поле. Расширяются и вкладываются. Понятно, что это деньги РФ, направленные на раскачивание Украины. Понятно, что если до сих пор вкладываются деньги в это, то россиянцы не отказались от своих планов. Они воспринимают 14 год как временную неудачу.

Поділитися:
Share
Читати далі

G7 обговорить механізм протидії російській дезінформації

З 3 по 5 травня 2021 р. британський міністр закордонних справ Домінік Рааб прийматиме у себе міністрів закордонних справ країн «Групи семи», які проведуть першу особисту зустріч за два роки. Напруженість у відносинах з Росією стоїть на порядку денному. Британія збирається закликати партнерів по G7 розробити «механізм швидкого спростування російської брехні, пропаганди чи фейковий новин», – заявив Рааб журналістам перед зустріччю.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нуланд супроводжуватиме Блінкена під час візиту до України

Глава Держдепартаменту США Ентоні Блінкен перебуватиме з візитом в Україні в період 5-6 травня. Плануються його зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським, прем’єр-міністром Денисом Шмигалем й міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Крім того, держсекретар США планує зустрітися з представниками громадянського суспільства в Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Як Єрмак у США президента обирав

В США агенти ФБР провели обшук у особистого адвоката екс-президента Трампа Рудольфа Джуліані. Вилучили електронні диски. Федералів цікавили обставини переговорів Джуліані з тодішнім помічником президента Зеленського Андрієм Єрмаком. З усього видно, потепління Офісу Зеленського в стосунках з США випарувалося так само швидко, як і виникло. Що сталося?

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео