Наш маленький наполеончик обиделся на Сытника

Зеленский уверен, что НАБУ мешает ЛИЧНО ему (дело против Степанова, дело против Татарова, дело против народных депутатов Слуги Народа). Депутаты СН в личных разговорах прямо говорят, что НАБУ – это “политизированный орган”, который заинтересован сажать только людей, связанных с правящим кланом (я дико с этого ору, но они так и говорят. типа “а почему только НАШИХ трогают, а других нет?”. То есть они не отрицают факт коррупции, им просто обидно, что им мешают воровать). Президент, руководство фракции, депутаты, Кабмин готовятся сносить Сытника.

Поділитися:
Share
Читати далі

Дипломатія зеленої бульбашки

Міжнародні відносини, якими за Конституцією у першу чергу повинен опікуватись президент, знаходяться у занепаді. До того ж, як мені розповідають у дипкорпусі, ціла низка досвідчених дипломатів відмовляється від своїх посад. В англійській мові є такий термін – bubble diplomacy (бульбашкова дипломатія). Це коли є форма, є гарний костюмчик, є замилювання очей. Але немає змісту. Так і Зе-влада. Костюмчик сидить, відосики пишуться, дружини на шопінг вигулюються. Проте змісту – нуль. А частіше взагалі мінус. 

Поділитися:
Share
Читати далі

Белкин куркулятор. 16.02.2021

Сегодня есть немножко времени написать экономических новостей вам в рубрику. А они не оч хорошие. Ну уж какие есть. Предупреждён – значит вооружён. Но есть и хорошая новость среди этого трэша.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко жорстко відповів ОПЗЖ з трибуни Верховної Ради (відео)

Петро Порошенко з трибуни Верховної Ради жорстко відповів нардепу від ОПЗЖ Нестору Шуфричу про те, хто винен в окупації Криму. «Незважаючи на те, що в мене інавгурація була в червні, коли вже декілька місяців тривала російська анексія і окупація, до цих пір ОПЗЖ не можуть розібратися, хто ж винен в анексії і агресії. Ми від імені всього залу інформуємо вас, що прізвище цієї людини – Путін. Якби ви розплющили очі і перестали виконувати завдання країни-агресора, насаджуючи тут тези російської пропаганди, які ви до цих пір мали можливість розповсюджувати через свої канали, які на щастя закриті. Путін – … ви самі зрозуміли, хто», – резюмував Петро Порошенко, натякаючи на відому фанатську пісню про кремлівського господаря.

Поділитися:
Share
Читати далі

Побудка с утренней Леной. 16.02.2021

Мы, конечно, с нетерпением ждём эмиратских инвестиций и готовы обеспечить продовольственную безопасность всем Эмиратам. Но тут вопрос – что делать с теми мешками инвестиций из Омана, которые в углу пылятся? Куда их теперь, Володя?

Поділитися:
Share
Читати далі

Рік омани між Оманом та Еміратами

Другий раз полетіти в Оман було б навіть для цих дегенератів надмірним. Полетів то й полетів, скажете ви. Не державними ж справами цьому нєдорослю займатися. Якусь діяльність імітувати треба, а ще після повного дипломатичного провалу й ігнорування на Заході необхідно демонструвати, що його хоч хтось приймає. Воно ж Януковича копіює. Тому теж деякі візити з порожньою програмою ледь не купували. Прогулянка на день святого Валентина за бюджетний кошт – теж образливо, але ми до цього вже звиклися.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не судилося потерпіллєру бути державником

Операцію «Державник Зеленський» або «Врятувати рядового Зеленського», або «Рейтинг понад усе» провалено! Останнім часом багато хто з вас бачив, чув та навіть побачив можливість, що Зеленський стає на рейки державності. Це помилкова думка, яку інформаційно «спеціалісти ОПУ» намагаються посіяти в головах притомних громадян.

Поділитися:
Share
Читати далі

Любі волонтери!

Цей допис не стосується волонтерів, які роблять дуже потрібні справи і допомагають з тим, що, дійсно, потрібно. Вам, хто реально працює не заради грамоти від мерії, фоточок і місця в райраді на виборах, – величезне дякую, що тримаєтесь і продовжуєте робити дуже правильні справи. Але… Кидайте в мене камінням, але я буду відкрито писати, що ви – пройдисвіти, якщо ви будете писати пости типу: …

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео