PROстыми словами – 08.02.2021

Латвия запретила ретрансляцию телеканала “Россия”, потому что “в ефірі російського телеканалу лунала мова ненависті, підбурювання до насильства та провокація до збройного конфлікту”. И российский “РТР Планета” тоже.Ожидаю, что они там тоже заклеят себе рот черным скотчем, и пусть он там и остается. У нас эти “журналисты”, почему-то называющие себя таковыми, прекрасно в таком виде смотрятся. Все эти демарши в последнем вагоне уходящего поезда выглядят клоунскими. Страна не встала. Может, Рабиновичу стоило взять уроки вокала – результат был бы лучшим?

Поділитися:
Share
Читати далі

65% громадян України вважають себе достатньо відповідальними, щоб мати у власності зброю для самозахисту (відео)

У п’ятницю, 5 лютого, у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” відбулася прес-конференція на тем%1 “Презентація результатів першого всеукраїнського системного дослідження відчуття безпеки українців і запиту громадян на право збройного самозахисту”. Детальні результати дослідження “Відчуття безпеки українців і запиту громадян на право збройного самозахисту”, інфографіка.

Поділитися:
Share
Читати далі

Розширення для обходу блокування ВКонтакте крало персональні дані українців – РНБО

Розширення VK Unblock для браузерів Chrome, Edge містило шкідливий код для викрадення даних акаунтів Google (включаючи активність мобільних пристроїв, геолокацію та ін.). Загалом такі шкідливі додатки встанD0вили понад 3 млн користувачів; основні країни, на які було спрямовано атаку — Франція, Україна, Бразилія. На даний момент шкідливі розширення заблоковані Google та Microsoft.

Поділитися:
Share
Читати далі

Веселі чоловічки трудяться, не покладаючи рук. Їм треба встигнути

Веселі чоловічки тягають в підвал нашого будинку дивні мішки. Дуже схожі на вибухівку. Вони не ховаються. Вони знімають на відео мішки та процес. Бюджет нашого домогосподарства давно пішов на їх веселі забави. І вони так само весело займають під заставу наших квартир гроші “на будь-яких умовах”. Для того, щоб ми не нервували, вони показують нам фокуси і навіть розігрують вистави. А десь там, далеко від дому, була війна, на якій, як раніше казали, захищають будинок…

Поділитися:
Share
Читати далі

Белкин куркулятор. 08.02.2021

Доброго морозного и снежного вам дня. Сегодня, 8 февраля, к нам неожиданно пришла зима. Ну, впрочем, как обычно. К ней никогда не готовы, даже если гугл прогноз опубликовал за неделю до снегопада… В экономике у нас примерно так же сейчас. Можно публиковать прогнозы, приводить в пример развитые страны и не очень развитые – для контраста. Можно читать книги, научные статьи, исследования и знать математику… Но если страна выбрала себе шапито на порулить, то всегда будет место неожиданности.

Поділитися:
Share
Читати далі

Заблоковані 112, Newsone та ZIK, коаліція Слуг і ОПЗЖ, погрози Путіна | Олександр Турчинов | Є СЕНС

Чому питання блокування каналів 112, NewsOne та ZIK після 2019-го майже два роки чекало в шухляді? Через що Порошенко не ухвалив закриття каналів Медведчука ще за часів свого президентства? Як пов’язані санкції щодо проросійської пропаганди і прихід до влади Джо Байдена? І за який героїзм варто нагородити ЗеD0енського? Про головну проблему Слуги народу і дилетантство в питаннях нацбезпеки, погрози з Кремля та Давоські заяви Путіна, війну, які прибрали з телевізора і тероризм, який важко буде закинути “5 каналу” і “Прямому”. Дивіться новий Є СЕНС та розмову з Олександром Турчиновим, екссекретарем РНБО, головою штабу партії “Європейська Солідарність”.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео