Побудка с утренней Таней. 25.02.2021

Минздрав Украины заплатил за индийские вакцины CoviShield компании Crown Agents 1,6 миллиарда грн. То есть одна доза стоит 135 грн. В 2020 году в Бельгии одна доза самой дешевой из вакцин – Oxford/AstraZeneca стоила 1,78 евро (60 грн). То есть индийская вакцина (дженерик) обошлась Украине больше чем в 2 раза дороже «Астразенеки» – оригинала.

Поділитися:
Share
Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 25.02.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Уряд ФРН прийняв рішення про продовження участі військовослужбовців Німеччини в Афганістані. У Сирії обстріляно пункт пропуску “Серакаб”.

Поділитися:
Share
Читати далі

З 16.07.2021 р. приблизно 150 тисяч держслужбовців мають підтвердити рівень володіння державною мовою

Іспит – це перевірка не знань, здобутих у середній чи вищій школі, а саме вміння комунікувати на найвищому рівні від імені держави. Іспит триватиме дві години й буде складатися з трьох частин: тестів, написання тексту, а також усної комунікації. Після успішного складання іспиту можна буде отримати сертифікат, який діятиме безстроково. Національна комісія зі стандартів державної мови планує комп’ютеризувати іспит.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко відвідав презентацію-виставу книги «Гліб Бабич. Вірші та пісні» 24.02.2021 р. (фото, відео)

«Вчора Гліб Бабіч презентував збірку своїх віршів і пісень, яка серед наших військових стала маніфестом. Цього маніфесту правди зараз конче потребує уся Україна. Це — правда, яку приховує теперішня влада, яка говорить, що «варто лише перестати стріляти». Але нас більше, і ми точно переможемо. Бо ми, українці, заплатили дуже велику ціну за те, щоби мати право вільно дихати. І нагадає нам про це книга Гліба Бабіча» – написав у Facebook Петро Порошенко. У колі своїх, тих, хто “на одній хвилі”, співали автор Гліб Бабіч, Святослав Бойко з Широкого Лану, Іван Леньо з KOZAK SYSTEM.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео