Керування країною задля вигоди олігархів веде до занепаду атомної енергетики

Повернення до імпорту електроенергії з Росії та Білорусі може спровокувати чергову кризу на енергоринку: Електроенергія з Росії витісняє українську і виникає недовантаження української генерації. Це може призвести до банкрутства галузі. Ще одна небезпека імпорту електроенергії – це зрив планів синхронізації енергосистем України та Європи ENTSO-E. Щоб приєднатися до ЄС, потрібно аби відбулося фізичне від’єднання від систем Білорусі та Росії найближчим часом. У січні 2021 року імпорт електроенергії вже обійшовся країні в 300 млн грн! За підрахунками фахівців, трейдери–імпортери заробили за місяць на цьому близько 50 мільйонів гривень.

Поділитися:
Share
Читати далі

Медведчук не потрібен ні тут, ні там

Ми не бачимо жодної спроби навіть проплаченого мітингу, навіть імітації якогось всенародного гніву чи незадоволення. Все, що ми бачимо, – палання дуп якихось кумедних персонажів, про яких завтра, без цих каналів, просто ніхто і не згадає. І можна спокійно вигнати медведчука сцяним ганчір‘ям, забрати в нього все накрадене, вимкнути всі його бізнеси і обісцяти всіх його родичів і дітей – і НІЧОГО не станеться. Не поїдуть за нього танки, не полетять літаки, не встане «страна огромная» – всім пофік. От абсолютно. Всім.

Поділитися:
Share
Читати далі

Генеральское позорище

На 7 году войны министра обороны и руководителя ВСУ вызывают на ковер в ВР, чтобы разрулить «конфликт», переросший в путч генералов под руководством главкома и массовое обжалование в судах наказания за собственные зашквары и невыполнения распоряжений министра. Сказать, что сейчас в войсках народ в шоке от происходящего, значит не сказать ничего. Несколько высших чинов армии, которые командуют армией, тупо разрывают существующие принципы субординации. Когда-нибудь эта группировка будет в истории Украины обозначаться как бесславные ублюдки. Но это когда-нибудь. А сейчас они заняты тем, что деморализуют армию.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про політичні монополії ринковою термінологією

У цивілізованому світі політика залишається чи не єдиним простором для створення монополій. Ринок, в принципі, вільний (в сенсі свободний, а не в сенсі порожній). Проблема є, звичайно, у медійному дисбалансі (немає вільного доступу до ЗМІ, відповідно ті, хто мають свої телеканали, показують своє і блокують чуже), але соцмережі трохи вирівнюють ситуацію. Дійсно цікаво спостерігати за українською політикою через призму ринку та відповідного понятійного апарату. І не тільки спостерігати.

Поділитися:
Share
Читати далі

Верочка. «А Игорю Валерьевичу эскалоп заказывать?…»

Верочка: Владимир Александрович, может, пока кофе сварить господам командирам? Или сразу перейдем к эээ… вашему плану?
Главком: Я – генерал-полковник, вообще-то? А что за план?
Верочка: Всем полечь за Крым. Вы ж готовность войск проверяли? Проверяли. Вот и готовьтесь.
Наступает немая сцена. Все в комнате замирают, даже порывы ветра утихают и больше не бьют в окна приемной президента, и только слышно, как где-то очень далеко громко смеется Байден.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ви вже отримали платіжки за січень 2021?

Вірите, що з лютого вартість тарифів буде меншою? Не вірте! Все насправді буде лише рости! Це готують УЗеленського! За трирічним прогнозом розвитку економіки до 2024 року, проект якого готують у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі, тарифи у цей період будуть тільки зростати. Це стосується не тільки газу, а й електроенергії та комунальних послуг. Зростання тарифів суттєво вплине на рівень цін на товари та послуги. Як населення буде за все це сплачувати, поки що невідомо.

Поділитися:
Share
Читати далі

УПЦ МП, за Божими заповідями скажіть людям правду про себе

УПЦ (МП) належить виконати Закон України, вказавши свою афілійованість з Москвою. Натомість триває брехня або… напівбрехня. Мовляв, у «господарських і фінансово-адміністративних відносинах не перебувають». Притому здійснюючи «нагляд за втіленням у життя рішень Помісних Соборів Руської Православної Церкви, Соборів Української Православної Церкви та ухвалених ними статутів». Отака от «незалежність».

Поділитися:
Share
Читати далі

Сахаровский централ, ветер северный…

Знакомьтесь – Сахаровский изолятор в деревне Сахарово в 40 км от Москвы. До недавнего времени российский Центр временного содержания иностранных граждан (ЦВСИГ). После начала массовых арестов в Москве был преобразован по сути в концлагерь для временного удержания задержанных на протестах. Каждый раз, когда россия обвиняет кого-то в чем-то, это она рассказывает о себе. Про чистки, про концлагеря, про казни, про поддержку терроризма, про размен людей на геополитику, про ущемление каких-то категорий, про тарифы и невыносимые условиях жизни – это все Кремль говорит о себе.

Поділитися:
Share
Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 05.02.2021

Конфлікти середньої інтенсивності відбуваються в Ефіопії, Центральноафриканській Республіці, Іраку, Палестині, Нігерії, Малі, Нагірному Карабасі, Зімбабве. Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео