PROстыми словами – 02.02.2021

Харьковский завод имени Малышева получил государственный заказ на изготовление всего 1 (одного) танка. “Оплот” подготовят для парада в день Независимости Украины (неужели будет?). А помнится, как Зеленский пеной исходил у рта, крича об одном новом танке для Армии при Порошенко. “Ка-а-ак? Один танк?! При мне такого не будет!”. А между тем от пули снайпера погиб еще один боец ВСУ. Вот такие дела…

Поділитися:
Share
Читати далі

Так «Чому ми ще не в НАТО?»

З легкої руки запущене в медіапростір запитання “Чому ми ще не в НАТО?” потрохи стає мемом. Щоправда окремі політики епохи отруєння президентів з певного моменту часу чи то розширили, чи то звузили запитання до “Чому ми досі не маємо статусу основного союзника США поза НАТО?” Оскільки МИ стосується всіх і кожного, спробуємо допомогти 46-му президенту США відповісти на них, зберігаючи наразі тверде переконання, що допомоги цієї він навряд чи потребує.

Поділитися:
Share
Читати далі

Український сором, або Не всі в цій країні ідіоти…

Ну це ж немислимо, коли кожне інтерв’ю першої особи держави анонсується за три дні, і всі ці дні країна живе з мігренню, в тривожному очікуванні – що воно цього разу вивергне? І зауважте, він щоразу виправдовує очікування, щоразу читаєш і втрачаєш віру в людство. Сподіваємося, що у світі знають ціну його базіканням і роблять поправку на вітер. І вони знають, що більшість українців з радістю здихаються цього кабанчика, тільки скажіть, куди привезти, і знають, що в Україні ще лишилися дорослі.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Заборонений» Булгаков

Чи всі розуміють найцікавіше в історії з “забороною Булгакова”? Нагадую сюжет. До ввезення в Україну заборонили ОДНЕ цілком конкретне видання, суто через передмову. Але купа народу повелась на істерику про те, що в Україні заборонено Булгакова, і всьо. Так от. Правда полягає в тому, що абсолютна більшість homo sapiens ніколи не хотіли, не хочуть і ніколи не захочуть “читати далі заголовків”. Дехто стверджує, що забороняти навіть одне видання через пропагандистську передмову – це швондерівщина. Товаріщі, воно-то, може, й так, але не читати далі загу – це шариковщина. І з цього-то все й починається.

Поділитися:
Share
Читати далі

Внешняя политика инфантильных подростков

Если наша внешняя политика отказывается от самого короткого и прямого пути к обеспечению безопасности государства (пройденного к тому же на 2/3), а взамен этого задаётся пубертатным вопросом “Господин президент США, почему Украина ещё не в НАТО?”, не смахивает ли всё ЭТО на хитросделанную комбинацию по саботированию такого пути в принципе? Как-то всё в духе одной известной спецслужбы – операция “шпили-вили”, так сказать. И от того, как истерит Арестович, такое впечатление только усиливается.

Поділитися:
Share
Читати далі

Просто класова ненависть

Проукраїнський виборець перетікає переважно до себе на кухню – він не підтримує нікого. Проукраїнський виборець, який проголосував у 2019 р. за «Слугу народу» чекає тепер нового «великого і простого» – месію, який так само розповість йому про «Україну своєї мрії» та багато і барвисто пообіцяє. Чому ж ця категорія проукраїнських виборців не поспішає підтримати Петра Порошенка і його політсилу? Якщо відсіяти всі ці «покинув добровольців в Іловайську», «послав на смерть моряків» та «прокурор без диплому» (руйнуються вони всі достатньо швидко), лишається головна претензія, на якій клином сходиться все.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео