Рік омани між Оманом та Еміратами

Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл

Фейсбук сьогодні мені підкинув допис, який опублікував рівно рік назад. Тоді йшлося про дууууже тупі відмазки Зеленського від Мендель та Лєщєнка. Дещо з тих відмазочок уже забулося, як і те, як наше брехливе МЗЧ тоді їхало в Карпати, а виринуло в Омані. Сама подія відбулася раніше, на початку року, а в ці дні розгорівся основний скандал стосовно останнього дня перебування, прильоту Патрушева, ймовірних переговорів його із Зеленським у приміщенні посольства РФ та гіпотетичної телефонної розмови з Путіним, після чого Кремль почав активно вимагати чогось, невідомо коли пообіцяного. Тоді ж ми прораховували причини затримки Зеленського на цілий день після катастрофи під Тегераном, інші обставини, які опосередковано свідчили про державну зраду. Але прямих доказів не було, лише опосередковані, побічні. І тут вилізли адвокати Зеленського: Мендель, Лєщєнко, як і купа слуг Зеленського та проплачених блогерів, що своїми тупими відмазками доказали, що підозри аргументовані. Це вже потім появилися більш певні свідчення.

І ось проходить рік.

А в нас уже замість Оману сусідні Емірати. Другий раз полетіти в Оман було б навіть для цих дегенератів надмірним. Полетів то й полетів, скажете ви. Не державними ж справами цьому нєдорослю займатися. Якусь діяльність імітувати треба, а ще після повного дипломатичного провалу й ігнорування на Заході необхідно демонструвати, що його хоч хтось приймає. Воно ж Януковича копіює. Тому теж деякі візити з порожньою програмою ледь не купували. Прогулянка на день святого Валентина за бюджетний кошт – теж образливо, але ми до цього вже звиклися. Гостріше саме на цей фінансовий фактор реагували торік після оманського вояжу. Тоді ж Патрушев теж не зразу засвітився. А тут не встиг Зеленський до Абу-Дабі долетіти, як там уже медведчуківський літак проявився. І не в санкційному статусі Козака справа, а в тому, що Медведчук – єдиний прийнятний для Путіна посередник. Я б цю версію не списував завчасу.

* * *

Ми навіть не здогадувалися, з якою кришталево чесною людиною нам доводиться жити в одній країні.

От був такий собі міністр, а нині якийсь радник Милованов. То він вийшов на брифінг і прямо сказав журналістам: “Я дебіл!” І правду ж сказав, бо дійсно дебіл.

Я вже не буду розказувати, як він на посаді міністра зумів за пару місяців економіку України покласти, зупинити кількарічне неперервне зростання й створити діру в бюджеті на понад 100 мільярдів. Він узагалі багато такого натворив і наговорив, що єдиний порятунок від тюрми – це дурка.

А зараз цього інваліда розумової праці взяли на прогулянку в Емірати. Поїздки не було в плані МЗС, і її не готували, як готують державні візити. Отже просто компанією змоталися день святого Валентина відзначати. Але коли летять офіційні особи, їм зазвичай організовують якусь зустріч з керівництвом країни. Так і тут сталося. А Милованов, як колись Мендель після Папи Римського, не міг стримати емоцій і погнав хвалитися. То цей неповносправний зумів у одному дописі й коментарі під ним двічі в калюжу сісти.

Перше. Похвалився, що зустрівся з наслідним принцом Об’єднаних Арабських Еміратів. Воно дійсно неграмотне. Адже навіть звичайним туристам при першій оглядовій екскурсії коротко розповідають про систему влади в країні та її дуже специфічну спадковість. Не існує наслідного принца ОАЕ і не може бути. Бо це особлива форма конфедерації окремих королівств. Той, з ким дозволили поспілкуватися Зеленському й кого мав за честь споглядати Милованов, – це наслідний принц емірату Абу-Дабі. Такі самі королівські особи є в кожному еміраті. Й формально вони рівні. І правити країною мають по черзі. Але за традицією, кожен раз, коли на посаду заступає наступний емір, він добровільно передає владу правителю Емірату Абу-Дабі, як найбільшому й найбагатшому завдяки нафті емірату об’єднання. Сама згадка про “наслідного принца” усіх ОАЕ – це дикий дипломатичний конфуз. Такою заявою або використанням назви Перська затока там можна створити для країни неймовірні проблеми. Тому раніше було правило: у делегації з візитами до країн з подібними специфічними проблемами ідіотів, мажорів та всяких неосвічених телепнів не включати. Бо був уже один нардеп, який в тих самих Еміратах напився й вчинив дію щодо жінки та ще й на її весіллі, через яку ми ледве дипломатичні відносини не втратили. То дебіл Милованов скоїв щось подібне. Надіюся, що його там сприйняли за охоронця чи офіціанта й не прислухалися до патякання.

А в коментарях він добив уже остаточно, щоб ні в кого ілюзій не залишилося. Зайшла мова про те, як про…али МВФ, то воно від себе ще добавило… Дивіться в скринах, повторювати соромно. Як і соромно, що такі безнадійні дебіли в нас керують країною. Хоча, я зараз задумався: це ж інтелектуально недолуге створіння на грантах сиділо, йому ж чималі гроші на всілякі пустопорожні проекти давали… То ті, хто таких підтримували, вони, що також… Чи просто в долі?

 

Поділитися:
Share
Усі відео