Дядя, это рынок

Понравилась картинка, которую таскают и обмазываются ею в комментариях простые люди. Мол, капуста и лук по цене крыла от самолета, а дайте рецепт борща из Томоса и безвиза. А начни сейчас рассказывать про то, что было падение производства, экспорт в Беларусь и Европу, импорт дорогой, – будут тебя слушать?

Поділитися:
Share
Читати далі

До щастя рукою подати

Коли протягом 5 років казали усім ЗМІ, щоб вони висвітлювали більше позитивних новин, щоб врівноважити цілодобовий щоденний негатив, яким годували довірливий нарід, спотворюючи йому картину світу, то вони починали волати “Ви що, пропонуєте займатися ПРОПАГАНДОЮ?!” А тепер, для прикриття дерибану країни Коломойським та зливу її залишків Кремлю, буде створене ціле Міністерство Щастя.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не верьте словам, не поддавайтесь иллюзиям

Победа Зеленского — это не победа 1+1 и Коломойского исключительно. Это групповая победа противников Порошенко, где Коломойский – основной акционер. Но каждый из участников антипорошенковской коалиции на что-то рассчитывает. И каждый хочет свой кусок от праздничного торта. И здесь начинаются проблемы. Всех много, а всего мало. Появятся обиженные и недооцененные. Появятся те, чьи надежды на оправдались. С кем-то вообще новая власть не захочет разговаривать. И вот тогда они начнут работать против Зеленского. И это будет быстрее, чем вы думаете.

Поділитися:
Share
Читати далі

А чого це раптом мають бути парламентські перевибори?

Вас не 73%, вас 30%. Бідних обманутих людей, які голосували за Зеленого, а проголосували за Коломойського. Розказуючи, що вас 73%, ви підтверджуєте факт колаборації з антиукраїнським елементом, з Азіровими та Янеками, ватою та іншою мразотою. Що вже є неабияким показником. Тому припиніть мріяти про 100%, бо я ще готовий вибачити щось обманутим дурням, але об’єднуватися з русскім міром – це не моє.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеленский как плод олигархического консенсуса

Есть только один вариант для Зеленского показать свою субъектность – продолжить курс предыдущей власти на деолигархизацию Коломойского. Вот тогда я сразу пойму, что вот заявление Зеленского, реального Президента, а вот кукарекания какого-то беглеца из Израиля. Но это фантастика.

Поділитися:
Share
Читати далі

Если они получат конституционное большинство в Раде…

Слова Коломойского о том, что у нас гражданский конфликт, и мы воюем сами с собой, – это не троллинг, это не попытка удержать ватный электорат при Зеленском, это не проявление экстравагантности “яркого олигарха” ©, и это не право победителя позволить себе говорить, что угодно в свое удовольствие. Это лозунг будущей коалиции Коломойский-Медведчук, которая может сделать всё, что угодно, хоть разделить Украину на 3 страны, хоть войти в состав России, – это не просто реальная угроза, это наиболее вероятный сценарий.

Поділитися:
Share
Читати далі

Україноботи, починається правильний рух

Інформація для тих, хто ставив заставки “Порох”, “Дякуємо” і “25%”. Це не оновлена Солідарність і не майбутня партія. Тут не буде токсичних облич. Тут треба буде не числитися, а займатися конкретною справою. Ми ж хотіли іншого рівня політики? Ну так можна розпочати з іншого рівня громадянської активності. А там і до політики один крок.

Поділитися:
Share
Читати далі

Якийсь дивний «кінець епохи»

Ігор Валерійович дуже активізувався. Коментує, пояснює, виправдовує, спрямовує, доказує невинуватість Зеленського у кримській афері з нерухомістю та ще багато всього іншого. За що боролись, на те й напоролись. І якось з гіркотою відчув, що не вперше не відчув болю й тривоги за країну. Добре, що хоч злорадство зумів задушити в зародку. Шкода, але ми стрімко повертаємося в не таке вже й далеке минуле.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share