Для Петра Порошенка прийнятна будь-яка дата інавгурації, яку визначить Верховна Рада

В команді Петра Порошенка не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгурації. Водночас вважають позитивним сам факт того, що обраний Президент порушив, нарешті, монополію Ігоря Коломойського на публічне формування порядку денного нової влади і хоча б у чомусь продемонстрував власну позицію… Можливо, навіть без консультацій із їхнім спільним адвокатом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Напередодні Дня Матері Марина Порошенко відвідала фотовиставку «Сильні духом. Мами» (фото)

Героїнями фотопроекту стали 12 жінок з різних куточків України, які втратили синів на війні. Виставка «Сильні духом. Мами» ініційована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії Української греко-католицької церкви в рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців. Виставка триває в Музеї історії Києва до 20 травня 2019 року.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко провів телефонну розмову з Ангелою Меркель

Ангела Меркель відзначила чесність та змагальність виборчого процесу в Україні, а також особисту роль Петра Порошенка в демократичності виборів і у впровадженні реформ в Україні протягом останніх 5 років. Канцлер Німеччини висловила сподівання, що нове керівництво України буде дотримуватись принципу наступництва у зовнішній політиці, передусім щодо ЄС та розвитку українсько-німецького стратегічного партнерства.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зради і перемоги тижня. 26 квітня – 9 травня 2019 р.

Продовжую надолужувати. Із запізненням, вибачте, зрадатижня_перемогатижня Розглянемо події 26 квітня – 9 травня 2019 р. ЗРАДА АТ «Укртранснафта» 25 квітня

Поділитися:
Share
Читати далі
Share