Участь Президента України в акції «Перша хвилина миру» (фото, відео)

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбувається акція «Перша хвилина миру». 74 роки тому в Європі запанував мир. Саме у цей час 8 травня 1945 року був підписаний акт про беззастережну капітуляцію нацистської Німеччини.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент увів в дію рішення РНБО щодо заходів, спрямованих на зміцнення обороноздатності держави

Згідно Указу утворюється міжвідомча робоча група з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави. Міжвідомчій робочій групі доручено, зокрема, напрацювати пропозиції РНБО щодо удосконалення системи територіальної оборони, підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді, підготовки військового резерву ЗСУ та інших військових формувань, протидії інформаційній агресії проти України та організації й підтримання дій руху опору.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент звільнив командувача Національної Гвардії України

Згідно Статті 7 Закону «Про Національну гвардію України» командувач НГУ призначається та звільняється на посаду Президентом України за поданням Міністра внутрішніх справ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Європейської Комісії

Президент Європейської Комісії високо оцінив визначну роль Президента Порошенка у просуванні євроінтеграційного порядку денного України та зміцненні проукраїнської міжнародної коаліції у протидії російській агресії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України провів зустріч з Міністром закордонних справ Канади (фото)

Сторони обговорили погіршення ситуації на Донбасі в контексті чергових провокаційних дій Москви. Петро Порошенко закликав Канаду підтримати посилення санкцій проти Росії у відповідь на так звані паспортні укази. Окрема увага була приділена звільненню 24 моряків та всіх українських заручників, які незаконно утримуються Росією.

Поділитися:
Share
Читати далі

Похід Вакарчука в Раду – це добре

Я був противником того, щоб Вакарчук йшов в президенти. Бо він не може виконувати функції лідера держави, як і обрана табуретка. І тоді я казав, що він має можливість зібрати команду і спробувати себе на парламентських виборах. Зараз я готовий це повторити. Більш того, сказати, що це буде чесно по відношенню до всіх. Тому бажаю Вакарчуку успіхів за двох умов…

Поділитися:
Share
Читати далі

Примирення та жалоба

Я не примирюся та вважатиму своїми одвічними ворогами усіх імперіалістів, а особливо московських. І мертвих, і живих, і ненароджених. Чому? Тому що таке примирення та жалоба – це зрада. Зрада загальнолюдським цінностям, зрада побратимів і посестер, що боролися і борються за свободу, зрада нації, зрада самого себе. Навіть більше ніж зрада. Той хто примиряться зі злом, той стає до його лав. Час вибрати сторону.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мне не нравится слоган «никогда снова»

Я не верю в пацифизм через отказ от насилия. Если ты отказываешься от насилия, то кто-то этим обязательно воспользуется. Зато хорошо вооруженный и подготовленный человек вполне способен быть пацифистом и сделать пацифистами всех остальных в радиусе досягаемости. Потому что миролюбие – это не отказ от насилия. Это отказ от его применения для решения любых задач и достижения своих целей.

Поділитися:
Share
Читати далі

Тренди, що зникають

Крім “корупції”, яка зникла за останні 3 тижні, і про неї вже ніхто не говорить… Крім зрадофілів, які теж кудись раптово позникали, і їх вже не цікавить боротьба з владою як сакральний процес… Кудись зникла і опозиція… І це все, що треба знати про те, хто і як 5 років руками ідіотів намагався зруйнувати державу. І це все, що треба знати про те, хто і як зробив перемогу табуретки осяжною.

Поділитися:
Share
Читати далі

Суспільство готують до примирення через капітуляцію

Апаршин призначений пускати в суспільство завідомо абсурдні тези з метою перевірки межі приниження, але деморалізоване пропагандою суспільство жре всю цю маячню з “надлишковим майном”, “тисячєй євро через 5 лєт” та “в случає чего воспользуемся резервом”. Суспільна думка явно готується до дій з “примирення” за рахунок державних інтересів, на цьому грунті можуть бути проведені кадрові рішення та дії з послаблення армії в стилі міністра оборони Гріценка.

Поділитися:
Share
Читати далі

Архітектурний освітній фестиваль ARCHIKIDZ! вже втретє відбудеться у Києві

Фестиваль знову об’єднає під своїм дахом професійних українських та закордонних архітекторів, урбаністів та дітей у роботі над різноманітними проектами. Тема цьогорічного фестивалю – «Об’єднані містом». Як зробити своє місто більш комфортним для проживання? Як зберегти культурну спадщину, впроваджуючи при цьому сучасні архітектурні рішення? Про це, та багато іншого, будемо дізнаватись на фестивалі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ставлення до армії – лакмусовий папірець відношення до держави

Навіть планові збільшення виплат та присвоєння військових звань зневажливо подаються як “раздача с барского плеча” та “желание насолить новой команде”. Причому робиться це ротами та руками людей, яки зеленої уяви не мають про військо, бо не були в ньому. Комусь треба посіяти недовіру населення до своєї армії та не допустити перетворення її на предмет гордості, і частково це вдалося, бо людьми з гідністю складно маніпулювати.

Поділитися:
Share
Читати далі

Один день с Президентом

Я ему почему-то верю. Может, потому, что очень этого хочу. Может, потому, что у Пороха очень большой кейс с надписью «у меня УЖЕ получилось». А может, потому, что в Украине есть мы. Двигатель, горючее и, может, даже будущие пилоты. Не знаю, как вы после прочтения, а я после поездки вернулась снова подключенная к оптимизму. Подключайтесь и вы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Кто отрапортует Зеленскому?

Одно дело — быть недовольным начальством, но знать, что это начальство пашет, воюет и тебя не подставит, другое – когда появляется перспектива заиметь начальство, которое не воевало, но умеет все продавать. И создавать схемы, с которых имеет откаты. И это единственное, что потенциальное начальство умеет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Два вида памяти о войне

Пропагандистскую природу 9 мая хорошо поняли многие страны, радикально порвавшие с советским прошлым. Среди них и Украина, запретившая советскую символику и перенёсшая смысловой акцент на общеевропейское 8 мая – День памяти и примирения.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share